Aleja Bukowa w połowie gotowaźródło: Materiały inwestora

Aleja Bukowa w połowie gotowa

wielkopolskie
REKLAMA
Trwa budowa nowego osiedla w podpoznańskim Zalasewie. Prace postępują zgodnie z harmonogramem. Jednocześnie powstają cztery rzędy budynków, inwestycja gotowa jest w 50% procentach. Kameralna Aleja Bukowa, w ramach której powstanie 37 domów szeregowych, zostanie oddana w ręce mieszkańców 30 stycznia 2018 roku.
Nowo powstające w Zalasewie kameralne osiedle to inwestycja realizowana przez dewelopera Planetbud. Przy ulicy Kórnickiej powstaje 37 domów w zabudowie szeregowej. Są to lokale o metrażach 75 i 83,63 mkw. Każdy dom będzie posiadał własny ogródek, a także dwa miejsca postojowe, zapewniające komfort parkowania. Co ważne inwestor zadbał o elementy małej architektury. Powstaną drogi wewnętrzne oraz oświetlenie. Ponadto osiedle zostanie utrzymane w konwencji zamkniętej, zapewniając tym samym bezpieczeństwo i spokój przyszłych mieszkańców. Wzdłuż drogi dojazdowej do domów posadzona zostanie urokliwa aleja buków. Domy można zakupić w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. – Dla zainteresowanych własnym M na Alei Bukowej przygotowaliśmy dwie promocje. Oferujemy rabat do 16 000 zł, bądź też pakiet podwyższający standard, w którym proponujemy m.in. schody strychowe, okno dachowe, punkt oświetleniowy i gniazdo elektryczne, tynki gipsowe na ścianach szczytowych, docieplenie połaci dachu płytą GK, dociągnięcie c.o. do przestrzeni strychowej – mówi Weronika Potarzycka, specjalistka z biura sprzedaży Planetbud Development. 
REKLAMA
Na budowie powieszono już wiechę, co oznacza, że konstrukcja budynków osiągnęła swój najwyższy punkt. Obecnie trwają końcowe prace związane z kładzeniem dachówki, a także montowane są ostatnie okna. – Łagodna zima pozwoliła nam na kontynuację wielu prac, dlatego już teraz kończymy montaż okien – dodaje Weronika Potarzycka. Osiedle to idealne rozwiązanie dla osób lubiących aktywnie spędzać czas, jak i tych, którzy chcą uciec od zgiełku miasta, ciesząc się relaksem w domowym zaciszu. Zalasewo to połączenia urokliwej przyrody z dobrze rozbudowaną infrastrukturą. W okolicy mieszczą się placówki edukacyjne, apteki, punkty usługowo-handlowe oraz teren rekreacyjne.    
Aleja Bukowa to jeden z czterech, aktualnie prowadzonych, projektów dewelopera. Planetbud w ofercie posiada również Aleję Wiśniową, znajdującą się przy ulicy Rivoliego w Zalasewie, gdzie powstanie 29 domów w zabudowie bliźniaczej. Ponadto w centrum Swarzędza, przy ulicy Cieszkowskiego dobiega końca budowa Osiedla Liliowego, a z kolei w Środzie Wielkopolskiej przy ulicy Akacjowej, niedawno zakończono budowę Osiedla Tulipanowego. – Aktualnie mamy promocję na domy w Środzie Wielkopolskie – rabat do 5 tysięcy oraz na domy w Swarzędzu – rabat sięgający 10 tysięcy złotych – zaznacza Weronika Potarzycka.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA