Aleja Bukowa na finiszuźródło: Materiały inwestora

Aleja Bukowa na finiszu

wielkopolskie
REKLAMA
Niebawem zakończy się prowadzona przez Planetbud Development budowa Alei Bukowej w Zalasewie. Projekt gotowy jest w 90% procentach. Aktualnie generalny wykonawca rozpoczął aranżacją przestrzeni zewnętrznej. Kameralna Aleja Bukowa, w ramach której powstanie 37 domów szeregowych, zostanie oddana w ręce mieszkańców 30 stycznia 2018 roku.
Projekt Alei Bukowej obejmuje budowę 37 domów szeregowych o zróżnicowanym metrażu, 74,98 i 83,63 mkw. Każdy dom będzie posiadał własny ogródek, a także dwa miejsca postojowe, zapewniające komfort parkowania. – Dodatkowo warto zauważyć, że osiedle budowane jest w konwencji zamkniętej, zapewniając tym samym bezpieczeństwo i spokój przyszłych mieszkańców – podkreśla Weronika Potarzycka-Suszka, specjalista z biura sprzedaży Planetbud Development. Inwestor zadbał, także o elementy małej architektury. – Aktualnie zajmujemy się przygotowaniem ogródków, a w najbliższym czasie zaczniemy kładzenie kostki brukowej – dodaje Weronika Potarzycka-Suszka. Wzdłuż drogi dojazdowej do domów zostanie posadzona urokliwa aleja buków.
Domy zaprojektowano z myślą o wygodzie każdego domownika. Architekci zadbali o funkcjonalne rozplanowanie pomieszczeń. Na parterze znajdować się będzie przestronny salon z aneksem kuchennym oraz toaleta, natomiast na piętrze łazienka, dwie sypialnie i garderoba lub trzy sypialnie. Opcją dodatkową jest możliwość zaadoptowania poddasza. – Domy można zakupić w ramach programu Mieszkanie dla Młodych – zaznacza Weronika Potarzycka-Suszka. W sprzedaży pozostały jeszcze ostatnie wolne domy o powierzchni 74,98 mkw. Ich cena rozpoczyna się od 326 tys. zł brutto. Aleja Bukowa to idealne rozwiązanie dla osób lubiących aktywnie spędzać czas, ponieważ w okolicy znajduje się wiele ścieżek rowerowych. Jest to również idealne miejsce dla tych, którzy chcą uciec od zgiełku miasta. Należy zaznaczyć, że Zalasewo to połączenia urokliwej przyrody z dobrze rozbudowaną infrastrukturą. W okolicy mieszczą się placówki edukacyjne, apteki, punkty usługowo-handlowe oraz teren rekreacyjne. 
REKLAMA
Poza Aleją Bukową deweloper prowadzi jeszcze dwie budowy. Niedawno rozpoczął budowę Osiedla Kwiatowego przy ulicy Planetarnej w Zalasewie. W ramach pierwszego etapu powstanie 28 domów szeregowych o powierzchniach ok. 82, 96, 115 mkw. Kolejną inwestycją jest Aleja Wiśniowa, gdzie budowanych jest 29 domów bliźniaczych. Termin realizacji projektu przewidziany jest na II kwartał 2018 roku.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA