Wystartowała budowa Osiedla Kwiatowegoźródło: Materiały inwestora

Wystartowała budowa Osiedla Kwiatowego

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Ruszyła budowa nowego projektu mieszkaniowego spółki Planetbud. W pierwszym etapie powstanie 28 domów w zabudowie szeregowej. Każdy będzie posiadał własny ogródek i dwa miejsca postojowe. Planowany termin przekazania kluczy pierwszym mieszkańcom to koniec II kwartału 2019 roku.
Inwestycja Osiedle Kwiatowe powstaje przy ulicy Planetarnej w Zalasewie. Projekt składa się z kilku etapów, w ramach pierwszego powstanie 28 domów w zabudowie szeregowej. Zainteresowani mogą wybierać spośród trzech metraży – ok 82, ok 96 i ok 115 m kw. – Co istotne, aby zapewnić komfort i wygodę przyszłym mieszkańcom, do każdego lokalu będą przynależeć dwa miejsca postojowe oraz ogródek – mówi Weronika Potarzycka-Suszka, specjalista z biura sprzedaży Planetbud Development. Na parterze każdego z domów o powierzchni 81,78 m kw. znajdować się będzie przestronny salon, kuchnia oraz toaleta. Natomiast na piętrze przewidziano 2 sypialnie i garderobę lub 3 sypialnie i łazienkę. W domach o większych metrażach, zaprojektowano 4 sypialnie, z myślą o rodzinach 2+3. Deweloper zadba także o elementy małej architektury. Na osiedlu powstanie oświetlenie oraz drogi wewnętrzne i chodniki, a w późniejszym terminie również plac zabaw. 
Zalasewo to obecnie popularna do zamieszkania miejscowość, która znajduje się pod Poznaniem. Sprawny dojazd do serca Wielkopolski zapewnia komunikacja miejska. Należy dodać, że przystanek znajduje się w pobliżu osiedla. Ponadto, atutem dla rodzin z dziećmi są z pewnością pobliskie placówki edukacyjne. – Przyszli mieszkańcy Osiedla Kwiatowego na wyciągnięcie ręki będą mieli żłobek, przedszkole i szkołę podstawową – dodaje Weronika Potarzycka-Suszka. Z kolei miłośników spacerów, biegania i jazdy rowerem zachwycą dobrze przygotowane ścieżki rowerowe i tereny rekreacyjne. W pobliżu inwestycji nie brakuje także punktów usługowo-handlowych, a w niedługim czasie powstanie centrum medyczne.
REKLAMA
Osiedle Kwiatowe to nie jedyna inwestycja prowadzona przez Planetbud w Zalasewie. Już niedługo, w styczniu 2018 roku, mieszkańcom zostanie przekazana inwestycja Aleja Bukowa przy ulicy Kórnickiej. To kameralne osiedle składające się z 37 domów szeregowych. Natomiast przy ulicy Rivoliego, w ramach projektu Aleja Wiśniowa, trwa budowa 29 domów dwulokalowych. Planowane zakończenie to II kwartał 2018 roku.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA