Nowe osiedle w sercu Swarzędza

Nowe osiedle w sercu Swarzędza

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Swarzędz wchodzi w skład aglomeracji miejskiej Poznania, dawniej mówiło się, że jest sypialnią stolicy Wielkopolski. Dziś tę lokalizację wybiera coraz więcej poszukujących mieszkanie – głównie ze względu na dobrą komunikację podmiejską, ale także dużo niższe ceny za metr kwadratowy w stosunku do Poznania. Deweloperzy stawiają tu nowe inwestycje, już niedługo rozpocznie się budowa Osiedla Liliowego.
Przy ulicy Cieszkowskiego, w samym sercu Swarzędza, ma powstać kolejna inwestycja deweloperska – Osiedle Liliowe. Na projekt składa się 26 dwupoziomowych domów w zabudowie szeregowej. Proponowane metraże to 78, 91,4 i 107,34 m2. Najmniejsze lokale będą dostępne w rządowym programie dopłat MdM.
REKLAMA
Funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń sprawia, że domy są dobrą propozycją dla rodzin – na parterze będzie mieścił się przestronny aneks z salonem i toaleta, a w większych lokalach także gabinet i pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze natomiast będą znajdowały się trzy sypialnie (z możliwością przerobienia jednej z nich na garderobę) i toaleta, lokale o powierzchni 107,34 m2 będą dodatkowo wyposażone w schowek. Ponadto istnieje możliwość zaaranżowania poddasza. Każdy dom będzie miał ogródek i dwa miejsca parkingowe, które nie są dodatkowo płatne. Osiedle Liliowe będzie miało charakter zamknięty, co ma zapewnić przyszłym mieszkańcom bezpieczeństwo. Cały projekt jest minimalistyczny i nowoczesny, a ceny lokali zaczynają się od 353 400 zł. Osiedle Liliowe realizuje firma Planetbud Development, która postawiła już inwestycję w Zalasewie – Osiedle Wiosenne I i II, a także buduje w Środzie Wielkopolskiej – Osiedle Tulipanowe.
Bez wątpienia Osiedle Liliowe zyska swoich fanów, przedsprzedaż mieszkań rozpoczęła się w połowie stycznia, a już 20% mieszkań zostało zarezerwowanych. Na popularność wpływa dobra lokalizacja inwestycji, a co się z tym wiąże – dobre zaplecze usługowo-handlowe. Wokół mieszczą się przychodnie, apteki, centra handlowe, kościoły, banki, restauracje, basen, a także szkoły. Nieopodal znajduje się też urokliwe Jezioro Swarzędzkie, które pozwala mieszkańcom odpocząć wśród zieleni. Dodatkowym atutem jest dogodne połączenie z Poznaniem – na terenie Swarzędza funkcjonuje komunikacja miejska (15 linii dziennych i 1 nocna), a także podmiejskie autobusy nr 401 i 412, które docierają bezpośrednio do Poznania. Dogodną łączność zapewnia również przebiegająca przez miasto droga krajowa nr 92.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA