Osiedle Liliowe w Swarzędzu zakończoneźródło: Materiały inwestora

Osiedle Liliowe w Swarzędzu zakończone

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma Planetbud Development zakończyła prowadzoną budowę Osiedla Liliowego w Swarzędzu. Ulica Cieszkowskiego wzbogaciła się o 26 domów w zabudowie szeregowej. Są to lokale o zróżnicowanej powierzchni od 75 do 107 mkw. z  dwoma miejscami postojowymi oraz własnym ogródkiem.
Kameralne Osiedle Liliowe składa się z wyłącznie 26 dwupoziomowych domów szeregowych o zróżnicowanym metrażu: 75, 91 i 107 mkw. Każdy dom posiada własny ogródek i dwa miejsca parkingowe, co zapewni znaczny komfort przyszłym mieszkańcom. – Należy podkreślić, że Osiedle Liliowe zostało wybudowane w konwencji zamkniętej. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą czuć się bezpiecznie i spokojnie w swoim nowym rodzinnym domu – podkreśla Weronika Potarzycka, specjalistka z biura sprzedaży Planetbud Development. Co ważne, architekci zadbali o funkcjonalne rozplanowanie pomieszczeń, aby zapewnić wygodę każdemu członkowi rodziny. Na parterze zaprojektowano salon z aneksem kuchennym i toaletę, natomiast na piętrze łazienkę, trzy sypialnie lub dwie sypialnię i garderobę. – Naszym mieszkańcom dajemy dodatkową możliwość zainstalowania kominka w salonie, który będzie budować ciepły i przytulny klimat, szczególnie jesienią i zimą – mówi Weronika Potarzycka.
Inwestycja zlokalizowana jest w samym sercu Swarzędza, dzięki czemu łączy w sobie idealną lokalizację dla osób, które pracują w Poznaniu lub okolicach i jednocześnie chcą aktywnie spędzać każdą wolną chwilę na świeżym powietrzu. – W pobliżu osiedla znajdują się liczne tereny zielone  oraz  rekreacyjne, jak Jezioro Swarzędzkie, pływalnia, klub Unia Swarzędz i trasy spacerowo-rowerowe – dodaje Weronika Potarzycka. Niedaleko zlokalizowane jest centrum usługowo-handlowe. Rodziny mogą cieszyć się dobrym zapleczem edukacyjnym. Tylko pięć minut drogi dzieli osiedle Liliowe od przedszkola, siedem minut od szkoły podstawowej oraz pięć od gimnazjum i liceum. a dojazd do stolicy Wielkopolski zajmuje kilka chwil.
REKLAMA
Poza Osiedlem Liliowym deweloper prowadzi jeszcze trzy projekty: Aleja Bukowa, gdzie powstało łącznie 37 domów, które niedługo będą oddane w ręce nowych mieszkańców. W Zalasewie, przy ulicy Rivoliego w trakcie budowy znajduje się Aleja Wiśniowa. W tym przypadku na inwestycję składa się 29 domów bliźniaczych. Warto dodać, że Planetbud niedawno przekazał klucze nowym lokatorom na Osiedlu Tulipanowym w Środzie Wielkopolskiej, gdzie przygotował 19 domów szeregowych.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA