Agrobex buduje domy

Agrobex buduje domy

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
 W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie domami w zabudowie szeregowej. Potrzebę tę zauważyła firma Agrobex, która w podpoznańskim Swarzędzu, na osiedlu Wł. Zamoyskiego, buduje dwupoziomowe budynki.
Na terenie osiedla Południe Swarzędz powstaje 10 domów w zabudowie szeregowej, projekt został podzielony na V etapów. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców są lokale o powierzchni od 145 do 148 m2, do każdego przynależy działka o powierzchni od 170 do 285 m2. Na dwóch poziomach deweloper proponuje funkcjonalne rozwiązania projektowe – na parterze powstanie kuchnia, połączona z jadalnią i salonem, a także łazienka. Natomiast na piętrze dostępne są trzy lub cztery sypialnie z jedną lub dwoma garderobami i łazienką. Zmotoryzowanych ucieszy również przestronny garaż. Duże okna, ustawne pomieszczenia, a także ogród sprawiają, że te dwupoziomowe budynki są dobrą propozycją dla rodzin, które chcą wymienić mieszkanie na większe lub rozważały budowę domu. Ceny za metr kwadratowy na tym osiedlu rozpoczynają się od 3.171 zł.
REKLAMA
Swarzędz, przez lata funkcjonujący w świadomości mieszkańców jako „sypialnia Poznania”, to solidna konkurencja dla inwestycji położonych w samym centrum Wielkopolski. Przede wszystkim jest tu dużo spokojniej. Prężnie rozwija się zaplecze edukacyjno-oświatowe. W zeszłym roku w sąsiedztwie osiedla Zamoyskiego została oddana do użytku nowa szkoła podstawowa w Zalasewie, a liceum w Swarzędzu wyprzedziło w rankingach nawet poznańskie szkoły średnie. Infrastruktura usługowo-handlowa zapewnia przyszłym mieszkańcom wygodę. W pobliżu os. Wł. Zamoyskiego znajduje się sklepy, a także apteki i przychodnie NFZ. Osoby aktywne na pewno zainteresują się okolicą idealną do joggingu czy jeżdżenia na rolkach oraz ofertą pływalni miejskiej czy lokalnymi drużynami i sekcjami sportowymi.
Komfortowe życie w podpoznańskim Swarzędzu zapewnia również dogodny dojazd do stolicy Wielkopolski. Za sprawą autostrady A2 oraz dróg krajowych pokonanie tej trasy zajmuje niecałe 15 minut.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA