Zamieszkaj w Pobiedziskach

Zamieszkaj w Pobiedziskach

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
Nowe Pobiedziska
adresPobiedziska, Generała T. Kutrzeby
inwestorPPUIH Agrobex Sp. z o.o.
REKLAMA
Podpoznańskie lokalizacje zyskują. W sektorze dynamicznie rozwijających się miejscowości podmiejskich znajdują się Pobiedziska leżące na szlaku pomiędzy Poznaniem a Gnieznem. Położone malowniczo miasteczko przyciąga również deweloperów. To tam kolejną inwestycję mieszkaniową stawia firma Agrobex.
Budowa osiedla Nowe Pobiedziska rozpoczęła się w ubiegłym roku. W I etapie realizowane jest 51 mieszkań. Projekt architektoniczny zakłada budynki 3- i 4-piętrowe, zostaną zaaranżowane mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe, o powierzchni od 32 do 79 mkw. Na terenie osiedla dostępne będą miejsca parkingowe dla mieszkańców. Cena za metr kwadratowy waha się pomiędzy 3655 a 4100 zł, co pozwala zainteresowanym na zakup mieszkania z dopłatą w ramach rządowego programu dopłat MdM.
Inwestycja Nowe Pobiedziska powstaje przy ulicy gen. T. Kutrzeby. Lokalizacja sprzyja osobom poszukującym ciszy i spokoju. W najbliższym otoczeniu znajdują się szkoły, przedszkola, apteki, sklepy, skate park a także boisko Orlik. Szybki dojazd do stolicy Wielkopolski zapewnia nowa trasa S5, która pozwala dotrzeć do Poznania w zaledwie 25 minut, a także dogodne połączenie koleją i starą drogą DK92.
REKLAMA
Nie brakuje tu terenów zielonych. Nieopodal samej miejscowości znajduje się Park Krajobrazowy Promno i Puszcza Zielonka z malowniczymi jeziorami. Sprzyja to uprawianiu wielu dyscyplin sportowych. Aktywność fizyczną pobiedziszczan wspiera firma Agrobex, która w 2016 roku została oficjalnym sponsorem lokalnej drużyny piłkarskiej – Huragan Pobiedziska. Deweloper zorganizuje tu również bieg Agrobex – Leśna Piątka, który odbędzie się 10 kwietnia i wystartuje spod skansenu miniatur w Pobiedziskach.
Miasteczko jest odpowiednią propozycją dla młodej rodziny wychowującej dzieci, która odnajdzie tu spokój, ciszę i zieleń przy jednoczesnym dobrym zapleczu handlowo-usługowym.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA