Nowe Pobiedziska

Nowe Pobiedziska

Mieszkania/Pobiedziska/Generała T. Kutrzeby
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Nowe Pobiedziska

O inwestycji Nowe Pobiedziska

Osiedle Nowe Pobiedziska zlokalizowane jest przy ul. gen. T. Kutrzeby w Pobiedziskach.


W ramach I etapu inwestycję tworzą dwa budynki, 3 i 4 piętrowy, w których mieszkania są w strukturze od dwóch do czterech pokoi i powierzchni od 32 do 79 metrów kwadratowych.


W II etapie w budynku nr 2 zostało zaprojektowanych 65 mieszkań w strukturze od jednego do trzech pokoi i powierzchni od 37 do 56 mkw. Do każdego z mieszkań, przypisana została komórka lokatorska. Budynek i poszczególne klatki schodowe zostały wyposażone w windy.


Osiedle Nowe Pobiedziska znajduje się ono niecałe dwa kilometry od dwóch z trzech zlokalizowanych na terenie miasta jezior (j. Małe i j. Dobre). W najbliższej okolicy osiedla Nowe Pobiedziska znajduje się wiele lokali usługowych w tym sklepy, apteka i przychodnia. Około 10 minut pieszo od inwestycji zlokalizowane są również zespół szkół (podstawowa i gimnazjum), przedszkole oraz boisko Orlik. Na terenie gminy Pobiedziska znajdują się także dwa parki krajobrazowe: „Puszcza Zielonka” oraz „Promno”.

Opinie o Nowe Pobiedziska

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Nowe Pobiedziska
Jan Hawełko
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Nowe Pobiedziska
Ludrevat
A jeśli chodzi o te nowe mieszkania na tym osiedlu jak to się przedstawia na dzień dzisiejszy ? są jeszcze jakieś wolne mieszkania ? muszę się przejechać do Pobiedzisk. 
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Nowe Pobiedziska
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Pobiedziska] Osiedle "Nowe Pobiedziska" [wielkopolskie] Nowe Pobiedziska gotowe
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA