Nowe Pobiedziska gotoweźródło: Materiały inwestora

Nowe Pobiedziska gotowe

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
Nowe Pobiedziska
adresPobiedziska, Generała T. Kutrzeby
inwestorPPUIH Agrobex Sp. z o.o.
REKLAMA
Na terenie miejscowości Pobiedziska spółka Agrobex ukończyła realizację projektu mieszkaniowego o nazwie Nowe Pobiedziska. Przy ulicy Kutrzeby powstały dwa budynki wielorodzinne z 107 mieszkaniami.
Projekt Nowe Pobiedziska składa się z dwóch budynków wielorodzinnych. Niedawno, w III kwartale bieżącego roku oddano do użytku budynek A z 56 mieszkaniami. Tym samym, zgodnie z założonym planem powstało 107 mieszkań. Do dyspozycji lokatorów trafiły kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchniach od 32 do 79 mkw. Mieszkania na parterze posiadają ogródki, a pozostałe przestronne balkony. Deweloper zapewnił także miejsca postojowe oraz zrealizował elementy małej architektury jak drogi wewnętrzne, chodniki, ławki czy oświetlenie. Agrobex zadbał również o najmłodszych realizując bogato wyposażony plac zabaw. – Dużą wagę przykładamy do komfortu mieszkańców. Również tych najmłodszych. Plac zabaw to obowiązkowy element każdej naszej inwestycji mieszkaniowej – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex. W ramach inwestycji Nowe Pobiedziska, w sprzedaży pozostało kilka ostatnich mieszkań, a ich cena rozpoczyna się od 4 200 złotych brutto za mkw. 
REKLAMA
Z Poznania do Pobiedzisk można dotrzeć w 25 minut pociągiem lub 35 minut samochodem. To jeden z ważniejszych czynników decydujący o wyborze tej lokalizacji przez osoby poszukujące mieszkania – Dane sprzedażowe w kontekście zrealizowanej już inwestycji potwierdzają, że tym projektem, poza mieszkańcami najbliższej okolicy, interesują się również poznaniacy. Jakość i terminowość wykonania oraz dogodny dojazd ze stolicy Wielkopolski jest często powtarzanym argumentem – informuje Lucyna Jarczyńska. Należy dodać, że miejscowość Pobiedziska to poza dogodnym dojazdem także dostępność wielu terenów zielonych. Nie brakuje ścieżek pieszych czy tras rowerowych. Na dodatek dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa pozwala na komfort życia i realizację wszystkich potrzeb na miejscu. 
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA