Zielone Pobiedziska pod Poznaniem rosną zgodnie z planemźródło: Materiały inwestora

Zielone Pobiedziska pod Poznaniem rosną zgodnie z planem

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W miejscowości Pobiedziska trwa budowa jednego z najnowszych projektów mieszkaniowych spółki Agrobex. Przy ulicy Kutrzeby powstaje kameralne osiedle Zielone Pobiedziska. Pierwsze budynek z 15 mieszkaniami będzie gotowy jeszcze w tym roku.
Zielone Pobiedziska to kolejny projekt realizowany przez Agrobex na terenie Pobiedzisk. Wcześniej, w roku 2017 zakończono budowę inwestycji – Nowe Pobiedziska. Kameralne osiedle powstaje przy ulicy Kutrzeby. Składa się z 4 trzykondygnacyjnych budynków wielorodzinnych o nowoczesnej architekturze. Każdy z nich liczyć będzie 15 mieszkań. Deweloper proponuje lokale 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 40,7 do 57,7 mkw. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki, a lokale na piętrze przestronne balkony. Na terenie osiedla nie zabraknie miejsc postojowych, powstanie także plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców i elementy małej architektury. 
REKLAMA
Realizacja inwestycji została podzielona na etapy. Jako pierwszy powstanie budynek B1, gdzie planowany termin ukończenia to IV kwartał 2019 roku. Z kolei w I kwartale 2020 roku przewidziano oddanie budynku B2. Ceny rozpoczynają się od 4600 złotych brutto za mkw. – Nasza wcześniejsza inwestycja w Pobiedziskach pokazała, że klientami są zarówno mieszkańcy tej miejscowości jak Poznania. Argumentem jest dogodny dojazd z Poznania zarówno starą drogą na Gniezno, jak i oddaną stosunkowo niedawno trasą S5. Popularna i praktyczna jest także podróż pociągiem – informuje Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex. Faktycznie. Z Poznania do Pobiedzisk można dotrzeć w 25 minut pociągiem lub 35 minut samochodem. Miejscowość Pobiedziska zyskuje także nie tylko ze względu na dogodny dojazd, ale przede wszystkim urokliwe tereny w najbliższej okolicy. Niecałe 2 km od osiedla rozpoczyna się ciąg jezior z których słynie te rejon Wielkopolski. Nie brakuję także lasów, ścieżek pieszych czy tras rowerowych. To umożliwia aktywne spędzanie wolnego czasu, ale także pozwala odnaleźć ciszę i spokój, których tak brakuje przy inwestycjach w dużych metropoliach. Na dodatek dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa pozwala na komfort życia i realizację wszystkich potrzeb na miejscu. W pobliżu inwestycji Zielone Pobiedziska znajdują się apteki, restauracje, a także zespół szkół, przedszkole i obiekty sportowe.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA