Dwa budynki Zielonych Pobiedzisk pod Poznaniem gotoweźródło: Materiały inwestora

Dwa budynki Zielonych Pobiedzisk pod Poznaniem gotowe

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Zakończyła się realizacja dwóch budynków wielorodzinnych na osiedlu Zielone Pobiedziska. Każdy z nich to 15 mieszkań 2- i 3-pokojowych.
Zielone Pobiedziska to kolejny projekt mieszkaniowy realizowany przez spółkę Agrobex na terenie Pobiedzisk. Przy ulicy Kutrzeby powstanie 5 trzykondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z 15 mieszkaniami każdy. Zakończono już budowę dwóch budynków – B1 i B2. Deweloper proponuje lokale dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 40 do 58,6 mkw. W sprzedaży są już mieszkania z budynku B3 i B4 oraz ostatnie wolne lokale z B1 i B2. Ceny rozpoczynają się od 4600 złotych brutto za mkw. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki, a lokale na piętrze przestronne balkony. Na terenie osiedla nie zabraknie miejsc postojowych, powstanie także plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców oraz elementy małej architektury. – Budynek B1 i B2 są gotowe, a pierwsi mieszkańcy odbierają mieszkania. Jednocześnie trwa już realizacja budynku B3 i B4. Wszystko przebiega zgodnie z harmonogramem. Warto zaznaczyć, że klientami są zarówno mieszkańcy Pobiedzisk jak i Poznania, którzy cenią sobie lokalizacje i dogodny dojazd ze stolicy Wielkopolski – wskazuje Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex. 
REKLAMA
Miejscowość Pobiedziska zyskuje nie tylko ze względu na dogodny dojazd, ale przede wszystkim urokliwą, pełną jezior czy lasów okolicę. Nie brakuję oczywiście ścieżek pieszych czy tras rowerowych, które pozwalają na aktywne spędzanie wolnego czasu. Na dodatek dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa wpływa na komfort życia i realizację wszystkich istotnych potrzeb na miejscu. W pobliżu inwestycji Zielone Pobiedziska znajdują się apteki, restauracje, a także zespół szkół, przedszkole i obiekty sportowe.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA