Nowe Pobiedziska coraz bliżejźródło: Materiały inwestora

Nowe Pobiedziska coraz bliżej

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
Nowe Pobiedziska
adresPobiedziska, Generała T. Kutrzeby
inwestorPPUIH Agrobex Sp. z o.o.
REKLAMA
Trwają intensywne prace na budowie inwestycji Nowe Pobiedziska. W ramach projektu mieszkaniowego firmy Agrobex powstają dwa budynki wielorodzinne.
Jeden z nowszych projektów mieszkaniowych spółki Agrobex realizowany jest na terenie Pobiedzisk, przy ulicy Gen. Tadeusza Kutrzeby. W jego ramach powstają dwa budynki wielorodzinne o 4- i 5-kondygnacjach. Na przyszłych mieszkańców czekają kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchniach od 32 do 79 mkw. Niektóre lokale na parterze dodatkowo posiadają ogródki. Planowany termin zakończenia realizacji budynku „B" to końcówka tego roku, a budynku „A” – trzeci kwartał 2018 roku. – Budowa przebiega zgodnie z przyjętym harmonogramem. Tym samym pierwsi mieszkańcy już niedługo będą się wprowadzać – mówi Karol Krauze, kierownik budowy z firmy Agrobex.
REKLAMA
Z Poznania do Pobiedzisk można dotrzeć w 25 minut pociągiem lub 35 minut samochodem. To jeden z ważniejszych czynników decydujący o wyborze tej lokalizacji przez osoby poszukujące mieszkania. – Dane sprzedażowe wskazują, że inwestycją Nowe Pobiedziska  interesują się zarówno mieszkańcy najbliższej okolicy, jak również osoby z różnych części Poznania. Powtarzanym argumentem jest dogodny dojazd z Poznania zarówno starą drogą na Gniezno, jak i oddaną stosunkowo niedawno trasą S5 – informuje Lucyna Jarczyńska. Należy dodać, że miejscowość Pobiedziska zyskuje nie tylko ze względu na dogodny dojazd, ale przede wszystkim urokliwe tereny w najbliższej okolicy. Niecałe 2 km od osiedla Nowe Pobiedziska rozpoczyna się ciąg jezior z których słynie te rejon Wielkopolski. Nie brakuję także lasów, ścieżek pieszych czy tras rowerowych. To umożliwia aktywne spędzanie wolnego czasu, ale także pozwala odnaleźć ciszę i spokój, których – co oczywiste – tak brakuje przy inwestycjach w dużych metropoliach. Na dodatek dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa pozwala na komfort życia i realizację wszystkich potrzeb na miejscu. W pobliżu inwestycji Nowe Pobiedziska znajdują się apteki, restauracje, a także zespół szkół, przedszkole i obiekty sportowe. Argumentem przemawiającym za inwestycją Agrobexu jest również cena, która rozpoczyna się już od 3750 złotych brutto za metr kwadratowy.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA