Osiedle Liliowe na finiszuźródło: Materiały inwestora

Osiedle Liliowe na finiszu

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Niebawem zakończy się prowadzona przez Planetbud Developement budowa osiedla Liliowego w Swarzędzu. Projekt gotowy jest w 90% procentach. Aktualnie generalny wykonawca zajmuje się aranżacją przestrzeni zewnętrznej – przygotowaniem ogródków i drogi wewnętrznej. Jeszcze w połowie roku ulica Cieszkowskiego wzbogaci się o 26 domów, do których przynależą własne ogródki i dwa miejsca postojowe.
Projekt osiedla Liliowego obejmował budowę 26 domów szeregowych o zróżnicowanym metrażu, 75,91 i 107 mkw. Każdy lokal posiada własny ogródek oraz dwa miejsca postojowe, co zapewni znaczny komfort przyszłym mieszkańcom. – Dodatkowo warto zauważyć, że osiedle budowane jest w konwencji zamkniętej. Teren został już częściowo ogrodzony, a już niedługo pojawi się brama – podkreśla Adrian Wróbel, specjalista z biura sprzedaży Planetbud Developement. Co istotne, domy zostały zaprojektowane tak, by były wygodne dla całej rodziny. Architekci zadbali o funkcjonalne rozplanowanie pomieszczeń. Na parterze zaprojektowano salon z aneksem kuchennym i toaletę, natomiast na piętrze łazienkę, dwie sypialnię i garderobę lub trzy sypialnie. 
Obecnie na osiedlu prowadzone są prace wykończeniowe. Trwają ostanie działania związane z elewacją zewnętrzną. – Aktualnie zajmujemy się przygotowaniem ogródków, kładziemy kostkę brukową oraz budujemy drogę wewnętrzną – dodaje Adrian Wróbel. W sprzedaży pozostały jeszcze ostatnie wolne domy o powierzchni 91 mkw. Ich cena rozpoczyna się od 4 360 zł brutto. 
REKLAMA
Osiedle Liliowe to opcja łącząca zalety mieszkania w mieście z urokami życia poza nim. Inwestycja stanowi dogodną propozycję zarówno dla rodzin, osób lubiących aktywnie spędzać czas, jak i pracujących w Poznaniu czy okolicy. W pobliżu osiedla znajdują się liczne tereny zielone oraz rekreacyjne, jak Jezioro Swarzędzkie, pływalnia, trasy spacerowo-rowerowe. Niedaleko zlokalizowane jest centrum usługowo-handlowe, a dojazd do stolicy Wielkopolski zajmuje kilka minut. Rodziny mogą cieszyć się dobrym zapleczem edukacyjnym. Pięć minut drogi dzieli osiedle Liliowe od przedszkola, 7 minut od szkoły podstawowej oraz pięć od gimnazjum i liceum. 
Poza osiedlem Liliowym deweloper prowadzi jeszcze dwie budowy. Niedawno oddał w ręce mieszkańców osiedle Tulipanowe w Środzie Wielkopolskiej. W Zalasewie realizuje Aleję Bukową, w ramach której powstaje 37 domów szeregowych oraz Aleję Wiśniową, gdzie budowanych jest 29 domów bliźniaczych.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA