Bliźniak w MdM nadal dostępnyźródło: Materiały inwestora

Bliźniak w MdM nadal dostępny

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Dwa kilometry od Swarzędza rozpoczęła się budowa osiedla Zielone Rabowice. W ramach tej inwestycji powstanie 30 domów w zabudowie bliźniaczej, a pierwsze odbiory zaplanowano na lipiec 2017 r. Wszystkie można zakupić w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.
Od stycznia 2014 roku program MdM cieszy się dużą popularnością. Każda pula dofinansowań wkładów własnych dla młodych ludzi, przygotowana przez Bank Gospodarstwa Krajowego na dany rok zostaje wykorzystana. W tym kontekście dla młodego człowieka każda wiadomość, że nadal może znaleźć swoje miejsce do życia i skorzystać z rządowego programu, jest na wagę złota. Klienci oczekują nie tylko komfortu w nowym lokum, ale również elastyczności dewelopera w kwestii finansowania kredytu hipotecznego. Frontem do klienta stoi firma Greenbud Development, posiadająca swoje inwestycje między innymi w Paczkowie, Gortatowie, Siekierkach Wielkich, czyli okolicach Swarzędza. Osiedle Zielone Rabowice, najnowsza propozycja dewelopera, to 30 domów w zabudowie bliźniaczej, położonych 2 km od Swarzędza. Inwestycja została podzielona na 3 etapy, a w ramach pierwszego powstanie 12 domów. Planowany termin realizacji tej części inwestycji to lipiec 2017 r. Klienci jeszcze w tym roku mogą kupić dom na osiedlu Zielone Rabowice, korzystając z programu Mieszkanie dla Młodych i czekać na lipcowy odbiór. Ostatnia rata z dofinansowania rządowego zostanie przez przyszłych mieszkańców uregulowana w styczniu 2018 roku. 
REKLAMA
Osiedle Zielone Rabowice to już czwarta inwestycja dewelopera. Każdy z 30 „bliźniaków” będzie miał 75 m kw. powierzchni, istnieje również możliwość adaptacji poddasza. Salon z aneksem kuchennym na parterze, trzy pokoje na piętrze, na każdym z poziomów łazienka – każdy członek rodziny poczuje się tutaj swobodnie. Warto zaznaczyć, że firma Greenbud stara się budować przewagę konkurencyjną nie tylko ze względu na dostępność w MdM. Przygotowano szeroki zakres opcji dodatkowych, jak ogrzewanie podłogowe na parterze i piętrze, okna trzyszybowe, balkon, czy wykończenie poddasza. Duże działki, w tym największa o powierzchni 456 m kw., gwarantują spokój. Ceny przystosowano do możliwości młodych rodzin. Dom na osiedlu Zielone Rabowice można kupić od 279 000 zł brutto. Inwestycja jest położona przy ulicy Bliskiej w Rabowicach. Stąd można w kilka minut dojechać do Swarzędza i w kwadrans do Poznania.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA