Nowi najemcy wprowadzą się do Kalinki w Kaliszuźródło: Materiały inwestora

Nowi najemcy wprowadzą się do Kalinki w Kaliszu

wielkopolskie
REKLAMA
Park Handlowy Kalinka w Kaliszu zyskał kolejnych najemców. Neonet, sieć sklepów ze sprzętem RTV i AGD, zajmie lokal o powierzchni 488 m kw. Natomiast europejska sieć dyskontów Pepco oferująca odzież i produkty do domu wynajęła 442 m kw. Projekt komercjalizuje międzynarodowa firma doradcza Savills.
Oba sklepy będą dostępne dla klientów na jesieni 2017 roku, kiedy nastąpi oficjalne otwarcie Parku Handlowego Kalinka. Od kwietnia w obiekcie działają już sieci Piotr i Paweł, Rossmann i Bricomarché, a także apteka.
Cieszymy się, że kolejne marki wybrały Park Handlowy Kalinka jako lokalizację swoich nowych punktów handlowych. Sklepy Neonet i Pepco będą stanowiły doskonałe uzupełnienie obecnej oferty. Komercjalizacja projektu przebiega bardzo sprawnie i aktualnie zmierza już ku końcowi. W obiekcie nadal pozostają jeszcze ostatnie dostępne lokale dla firm, które byłyby zainteresowane prowadzeniem w nim swojej działalności – mówi Krzysztof Wyrzykowski, starszy menadżer ds. wynajmu, Dział Powierzchni Handlowych, Savills. 
REKLAMA
Park Handlowy Kalinka znajduje się u zbiegu ulic Serbinowskiej i Młynarskiej w Kaliszu, w otoczeniu dużych osiedli mieszkaniowych. Kompleks składa się z czterech pawilonów o łącznej powierzchni ok. 7 900 m kw. Obiekt jest łatwo dostępny dla mieszkańców całego miasta, dzięki licznym połączeniom komunikacji miejskiej. Klienci mogą korzystać z parkingu naziemnego z 147 miejscami postojowymi oraz podziemnego na 50 samochodów. Inwestorem Parku Handlowego Kalinka jest firma Antan Development Polska.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA