Rodzinny salonik fryzjerski „Fryzjerek” otworzył się w Tęczy Kalisz

Rodzinny salonik fryzjerski „Fryzjerek” otworzył się w Tęczy Kalisz

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Po koniec listopada, w Galerii Tęcza w Kaliszu, otworzył się pierwszy, rodzinny salonik fryzjerski dla dzieci – „Fryzjerek”. Zajął lokal na parterze Galerii o powierzchni 51,51 m2, w sąsiedztwie salonów Orange i Plus, na przeciwko sklepu H&M.
Bardzo się cieszymy, iż to właśnie w Galerii Tęcza „Fryzjerek” otworzył swój pierwszy lokal w Kaliszu. Galeria Tęcza konsekwentnie realizuje swoją strategię centrum rodzinnego, stąd coraz więcej w naszej ofercie propozycji  skierowanych do rodzin. Fryzjerek ze swoją ofertą usług fryzjerskich dla dzieci a także z pakietem rodzinnym będzie kolejnym ważnym uzupełnieniem naszej oferty – mówi Monika Krawczak, Dyrektor Galerii Tęcza w Kaliszu.
To pierwszy w Kaliszu, a piąty w Polsce salonik tej polskiej, prężnie rozwijającej się sieci. Kolorowy, przyjazny dzieciom, z miłą, profesjonalną obsługą. Dorośli klienci mogą również skorzystać z usług salonu w ramach tzw. pakietów rodzinnych lub usług samodzielnych.
REKLAMA
Dotychczas możemy się pochwalić czterema dobrze prosperującymi salonami w Polsce – w Łodzi, Gorzowie Wielkopolskim i dwoma we Wrocławiu. Z uwagi na fakt, iż nasze saloniki spotkały się z pozytywnym przyjęciem oraz dużym zainteresowaniem świadczonymi usługami, dynamicznie się rozwijamy, otwierając kolejne nowe punkty fryzjerskie, m.in. w Kaliszu – mówi właścicielka salonu, Anna Sitek-Krakowiak.

O Galerii Tęcza Kalisz

Galeria Tęcza to nowoczesna Galeria Handlowa zlokalizowana w ścisłym centrum Kalisza, w odległości ok. 400 m od Starego Rynku. W Galerii znajduje się około 80 sklepów najbardziej popularnych marek, punkty usługowe, klub Fitness World oraz nowoczesne kino Cinema 3D i bezpłatny plac zabaw dla dzieci. Podziemny parking oraz jasny i czytelny układ sklepów zapewniają wygodne zakupy. Foodcourt pełen zieleni, z szeroką ofertą gastronomiczną to miejsce rodzinnych obiadów i codziennych spotkań z przyjaciółmi.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA