Cinema 3D na dłużej w kaliskiej Tęczy

Cinema 3D na dłużej w kaliskiej Tęczy

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Umowa pomiędzy Galerią Tęcza w Kaliszu a Cinema 3D została przedłużona na kolejne 5 lat.
5-salowe kino Cinema 3D zajmuje powierzchnię niemal 2400 m2 i zlokalizowane jest na 2 poziomie Galerii Tęcza, obok wyremontowanego w 2015 roku Food Courtu. Oferuje ono 1269 miejsc, w tym miejsca dla osób niepełnosprawnych. Kino działa w Galerii od samego początku jej funkcjonowania, tj od 2011 roku.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy z Cinema 3D. W najbliższym czasie będziemy mogli poinformować o kolejnych przedłużonych umowach najmu. Kino jest ważną częścią naszej Galerii. Wraz z odnowionym w zeszłym roku foodcourtem oraz bezpłatnym placem zabaw tworzy ono strefę wypoczynku i rozrywki – mówi Monika Krawczak, Dyrektor Galerii Tęcza.
REKLAMA
Cinema 3D to sieć nowoczesnych multipleksów kinowych, która działa na polskim rynku od 2010 roku. Od początku swojej działalności spółka Cinema 3D S.A., koncentruje się na realizacji multipleksów kinowych lokowanych na terenie galerii i centrów handlowych w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców. Kina dostosowane są do konkretnego miejsca oraz lokalnych potrzeb. Każdy projekt jest inny, nie ma schematu odnośnie stałej liczby sal lub liczby miejsc. Przyjazne i komfortowe multipleksy kinowe, wyposażone są w najnowocześniejsze rozwiązania kinotechniczne oraz dynamiczny design aranżacji przestrzeni.

O Galerii Tęcza Kalisz

Galeria Tęcza to nowoczesna Galeria Handlowa zlokalizowana w ścisłym centrum Kalisza, w odległości ok. 400 m od Starego Rynku. W Galerii znajduje się około 80 sklepów najbardziej popularnych marek, punkty usługowe, klub Fitness World oraz nowoczesne kino Cinema 3D i bezpłatny plac zabaw dla dzieci. Podziemny parking oraz jasny i czytelny układ sklepów zapewniają wygodne zakupy. Foodcourt pełen zieleni, z szeroką ofertą gastronomiczną to miejsce rodzinnych obiadów i codziennych spotkań z przyjaciółmi.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA