Galeria Tęcza w Kaliszu przedłuża umowy najmu z kolejnymi najemcami

Galeria Tęcza w Kaliszu przedłuża umowy najmu z kolejnymi najemcami

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Początek roku w Galerii Tęcza był niezwykle pracowity i obfitujący w wiele pozytywnych dla centrum wydarzeń. Kolejni znaczący najemcy, firmy Orange, Plus, Cinema 3D, Empik i Yes przedłużyli umowy najmu na łączną powierzchnię ponad 4100 m2 GLA.
Zarówno koniec 2015 roku jak i początek nowego roku to bardzo pozytywny okres dla Galerii Tęcza. Pomimo że w ostatnich latach przybyła nam konkurencja, pozycja Galerii Tęcza bardzo mocno się ustabilizowała i rok 2015 zakończyliśmy z sukcesem. Przedłużamy na kolejne lata umowy z najemcami, obroty galerii, w porównaniu z rokiem 2014 wzrosły; również footfall w 4 kwartale roku był wyższy niż rok wcześniej, a wiadomo, że ten 4 kwartał to jeden z najważniejszych handlowo okresów roku – mówi Małgorzata Słowik, Dyrektor Leasingu w firmie Multi Poland, zarządcy Galerii Tęcza. – Jak widać, prowadzona przez nas strategia marketingowa, a także bardzo bliska współpraca z najemcami przy planowaniu działań marketingowych, przynoszą efekty, co nas cieszy i motywuje do dalszej pracy – dodaje Małgorzata Słowik.
Ostatnie tygodnie to nie tylko przedłużenia umów z funkcjonującymi już najemcami, ale również wprowadzenie nowych marek do oferty centrum. W drugiej połowie 2015 roku swoje salony otworzyło 3 nowych najemców. Strefa usług wzbogaciła się o salon Fryzjerek oraz Centrum Informacyjne PWSZ, a na pierwszym poziomie galerii handlowej, otworzył się pierwszy w Kaliszu salon mody „Ptak Moda”.
REKLAMA
Możemy już śmiało powiedzieć, że Galeria Tęcza, po 5 latach funkcjonowania na rynku kaliskim, na stałe wpisała się w strukturę miasta. Mamy już swoich wiernych klientów, którzy chętnie odwiedzają nasze centrum. Przemyślane i konsekwentnie realizowane działania marketingowe nie tylko „zatrzymują” klientów w galerii, ale również przyciągają nowych.
Jako zarządca staramy się podążać za zmieniającymi się gustami i oczekiwaniami Klientów; właśnie dla nich otworzyliśmy bezpłatny plac zabaw dla dzieci, gdzie pociechy mogą bawić się pod opieką animatora, gdy rodzice dokonują zakupów. W 2015 roku przeprowadziliśmy również remont strefy restauracyjnej, która od razu zanotowała jeszcze większe zainteresowanie ze strony klientów – mówi Monika Krawczak, Dyrektor Galerii Tęcza.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA