Park magazynowy Tristar w Tyńcu Małym przedłuża umowy z kolejnymi najemcami

Park magazynowy Tristar w Tyńcu Małym przedłuża umowy z kolejnymi najemcami

Orzech
Orzech
REKLAMA
Zlokalizowany w Tyńcu Małym pod Wrocławiem w gminie Kobierzyce park magazynowy Tristar przedłuża umowy z kolejnymi najemcami. Park składa się z dwóch budynków magazynowych klasy A o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 41 488 mkw.
Kolejną firmą, która zdecydowała się na pozostanie w tym obiekcie jest duży, międzynarodowy operator logistyczny, firma Hellmann Worldwide Logistics Polska, który zdecydował się na przedłużenie umowy najmu 3,7 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowej. Powierzchnia wynajęta w ciągu ostatnich miesięcy przez aktualnych oraz nowych najemców to ponad 14 tys. mkw.
Firmy Nagel Polska, Sigolables oraz Ruch S.A. przedłużyły swoje umowy najmu na kolejne lata, wynajmując łącznie ponad 9 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Również nowi najemcy dostrzegają ogromny potencjał podwrocławskiego parku magazynowego Tristar. Nową firmą, która zdecydowała się wynająć powierzchnię w tym obiekcie jest Calt Poland. Wynajęła w Tyńcu Małym prawie 5 400 mkw. powierzchni magazynowej.
REKLAMA
Park Tristar Wrocław w Tyńcu Małym zlokalizowany jest przy ul. Ryszarda Chomicza 26. Oferuje 41 488 mkw. powierzchni magazynowej i biurowo-socjalnej oraz bezpośrednio przyległe do powierzchni parkingi i place manewrowe. Możliwe jest także prowadzenie lekkiej produkcji. W budynkach zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które gwarantują odpowiedni standard i wysoki komfort pracy. 
Park magazynowy Tristar położony jest w sąsiedztwie dużego węzła komunikacyjnego "Wrocław Południe" na przecięciu autostrady A4, Autostradowej Obwodnicy Wrocławia i trasy ekspresowej S8. W okolicy znajduje się galeria handlowo - rozrywkowa Aleja Bielany i wiele sieciowych sklepów wielkopowierzchniowych. Dojazd samochodem do ścisłego centrum Wrocławia zajmuje ok. 25 minut, do wrocławskiego lotniska – ok. 15 minut.
Park Tristar Wrocław w Tyńcu Małym należy do portfela Tristan Capital Partners i White Star Real Estate i został zakupiony od Panattoni Europe. Wcześniej funkcjonował jako Panattoni Park Wrocław IV.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA