GEODIS powiększy wynajmowaną powierzchnię w Tristar Wrocław do 20 tys. mkw.źródło: Materiały prasowe

GEODIS powiększy wynajmowaną powierzchnię w Tristar Wrocław do 20 tys. mkw.

Orzech
Orzech
REKLAMA
GEODIS, międzynarodowa firma logistyczna, podpisała umowę najmu na dodatkowe 5 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku przemysłowo-logistycznym Tristar Wrocław zlokalizowanym w Tyńcu Małym w gminie Kobierzyce. 
Dotychczas GEODIS Polska Sp. z o.o. świadcząca usługi z zakresu logistyki kontraktowej, transportu drogowego i spedycji zajmowała ok. 15 tys. mkw. Począwszy od 2 lutego 2022 r. GEODIS powiększy wynajmowaną powierzchnię łącznie do 20 tys. mkw.
REKLAMA
GEODIS – światowy lider w zakresie łańcucha dostaw – podpisał umowę dotyczącą dodatkowej powierzchni, która znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie używanej przez firmę części magazynowo-biurowej. Dzięki umowie będzie mógł zwiększyć skalę prowadzonych operacji logistycznych w oparciu o tą strategiczną lokalizację. GEODIS obecnie ma niemal 1500 pracowników w 29 lokalizacjach na terenie Polski, w tym dwadzieścia kilka hubów na całym terytorium.

– Zawarta umowa pokazuje, że długofalowe relacje z naszymi partnerami, to styl naszej pracy i mocna strona naszego biznesu. Dzięki wczesnemu zainicjowaniu rozmów i poznaniu oczekiwań naszych najemców, możemy zaoferować naszym najemcom elastyczne możliwości wzrostu i komfort związany z ekspansją. GEODIS bardzo dynamicznie się rozwija i co dla nas ważne, możemy się też przyczynić do tego wzrostu. Bycie pierwszym wyborem dla naszych dotychczasowych najemców, jest dla nas potwierdzeniem, że strategia jaką realizujemy w zakresie współpracy z partnerami jest optymalna dla obu stron – mówi Urszula Rasmussen, Head of Industrial Leasing, White Star Real Estate.

Tristar Wrocław to park przemysłowo-logistyczny zlokalizowany około 15 kilometrów od centrum Wrocławia. Obiekt wybudowano w bezpośredniej bliskości węzła "Wrocław Południe" łączącego autostradę A4 oraz A8. Park logistyczny składa się z 2 budynków magazynowych o łącznej powierzchni 39 300 mkw. wraz z zapleczem socjalno-biurowym. Dodatkową zaletą nowoczesnego zaplecza powierzchni magazynowej klasy A, jest również możliwość prowadzenia lekkiej produkcji. Park jest dobrze skomunikowany z głównymi miastami Polski oraz Czachami, Niemcami i Słowacją.

– Dzięki większej powierzchni magazynowej w tej samej lokalizacji możemy płynnie zwiększać skalę naszych działań w regionie bez negatywnego wpływu na naszych Klientów. Bardzo cenimy sobie współpracę z Tristar Wrocław, która pozwala nam skupić się na kontynuacji działalności i dalszym rozwoju firmy GEODIS – mówi Michał Szymański Contract Logistics Operations Director w GEODIS.

Umowa z firmą GEODIS, to kolejna transakcja zawarta między Tristar a dotychczasowymi najemcami. W ciągu ostatnich 18 miesięcy Tristar odnowił szereg umów najmu, które łącznie obejmują 113 tys. mkw. powierzchni magazynowej.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA