Park MLP Lublin wynajmuje kolejną powierzchnię

Park MLP Lublin wynajmuje kolejną powierzchnię

Lublin
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma ABM Greiffenberger Polska specjalizująca się w produkcji silników i systemów napędowych, powiększy wynajmowaną powierzchnię w parku MLP Lublin o 6,4 tys. mkw. Łącznie ABM Greiffenberger Polska będzie korzystać z 16,2 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej w parku MLP Lublin.
MLP Group zawarło z ABM Greiffenberger umowę dotyczącą poszerzenia zakresu współpracy. Na jej podstawie firma specjalizująca się w produkcji silników i systemów napędowych powiększy wynajmowaną powierzchnię magazynowo-produkcyjną w parku logistycznym MLP Lublin o 6,4 tys. mkw. Czas trwania całości umów został wydłużony do 11 lat.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozszerzenia współpracy z naszym partnerem. Potwierdza to, że dotychczasowa  oferta oraz wysoka jakość oferowanych rozwiązań przez MLP spełnia oczekiwania naszych klientów, a długość zawieranych umów gruntuje pozycję MLP. Z kolei systematyczny rozwój wszystkich parków logistycznych w efekcie zawierania nowych kontraktów, przekłada się na stały wzrost wartości MLP Group – powiedział Radosław T. Krochta, prezes MLP Group S.A.
REKLAMA
ABM Greiffenberger jest częścią koncernu Senata Group. W swoich fabrykach rocznie produkuje ok. 300 000 silników. Firma ABM Greiffenberger była pierwszym najemcą parku logistycznego w Lublinie, do którego wprowadziła się pod koniec 2014 r.
W ramach parku logistycznego MLP Lublin powstaje kompleks obiektów magazynowo-produkcyjno-biurowych wraz z infrastrukturą techniczną, wspólnymi powierzchniami i układem komunikacyjnym. Docelowa powierzchnia przeznaczona na wynajem wynosi ok. 55 tys. mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA