Międzynarodowa firma logistyczna zwiększa powierzchnię najmu w Hillwood Wrocław Wschód I

Międzynarodowa firma logistyczna zwiększa powierzchnię najmu w Hillwood Wrocław Wschód I

Aglomeracja Wrocławska
Orzech
Orzech
REKLAMA
Międzynarodowa firma logistyczna Logwin powiększy powierzchnię wynajmowaną w centrum logistycznym Hillwood Wrocław Wschód I do ponad 40 tys. mkw. dzięki podpisaniu umowy najmu na kolejne 9,7 tys. mkw. Hillwood planuje także dalszy rozwój na rynku wrocławskim. Budowa drugiego centrum logistycznego w tej lokalizacji – Hillwood Wrocław Wschód II – jest już na zaawansowanym etapie.

Logwin to międzynarodowa firma logistyczna świadcząca m.in. usługi spedycji morskiej, lotniczej, drogowej i kolejowej jak również rozwiązania z zakresu logistyki kontraktowej. Wynajmuje ona powierzchnie w centrum logistycznym Wrocław Wschód I od stycznia 2018 roku.
Centrum logistyczne Hillwood Wrocław Wschód I jest położone przy autostradzie A4, w gminie Żórawina, zaledwie 15 km na południe od centrum Wrocławia. Centrum składa się z trzech budynków o całkowitej powierzchni ok. 106,5 tys. mkw. Położenie w sąsiedztwie jednej z najważniejszych aglomeracji w kraju, idealny dostęp do sieci dróg szybkiego ruchu (A4, A8/S8, S5) oraz bliskość ważnych rynków eksportowych sprawia, że jest to doskonała lokalizacja do prowadzenia działalności logistycznej i dystrybucyjnej.
REKLAMA
Nowe centrum logistyczne będzie realizowane w trybie spekulacyjnym. Zakończenie budowy pierwszego budynku planowane jest na IV kwartał 2019 roku. Wykonawcą usług budowlanych jest firma Kome Polska.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA