Firma elektrotechniczna wprowadza się do Hillwood Park Wrocław

Firma elektrotechniczna wprowadza się do Hillwood Park Wrocław

Aglomeracja Wrocławska
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield reprezentowała VMA Polska w transakcji najmu blisko 3900 m kw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej we wrocławskim Hillwood Park Wrocław I Bis.
VMA Polska Sp. z o.o. należy do Grupy VMA – belgijskiej firmy będącej liderem w dziedzinie elektrotechniki, oferującej kompleksowe rozwiązania w zakresie instalacji elektrotechnicznych i technologicznych, "od instalacji średniego napięcia po sieci logiczne" na potrzeby automatyki przemysłu i budownictwa.
Hillwood Park Wrocław I Bis to nowoczesny park logistyczny położony w Bielanach Wrocławskich, w sąsiedztwie autostrady A4 oraz węzła komunikacyjnego "Bielany Wrocławskie". Oferuje łącznie 34 000 m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej, która została dostosowana zgodnie z najwyższymi standardami wynikającymi z naszych potrzeb – firmy produkującej szafy elektryczne i podzespoły – mówi Robby Bosgaerd, Prokurent VMA Polska Sp. z o.o.
REKLAMA
Jest nam niezmiernie miło, iż firma VMA Polska Sp. z o.o. podpisała z nami długoterminową umowę najmu powierzchni magazynowej. Jest to dowód na to, iż nasze oferty dostosowywane są do potrzeb naszych klientów oraz że świadczymy usługi na najwyższym poziomie – mówi Jan Kaliński, Business Development Director, Hillwood Polska.
Po długotrwałym procesie i wielu szczegółowych analizach najlepszy i najbliższy oczekiwaniom najemcy okazał się Hillwood Park Wrocław I Bis. Najważniejsze atuty tego Parku to znakomita lokalizacja oraz możliwość dostosowania powierzchni pod katem technicznym do wymagań VMA – dodaje Joanna Sinkiewicz, Partner, dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield w Polsce.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA