Największa polska sieć supermarketów rozrasta się w MLP Teresin

Największa polska sieć supermarketów rozrasta się w MLP Teresin

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
MLP Group przekazało firmie Piotr i Paweł dodatkowe 22 tys. mkw. w parku MLP Teresin. Właściciel sieci supermarketów spożywczych zwiększył tym samym wykorzystywaną powierzchnię w tym parku logistycznym do 36 tys. mkw.
MLP Group przekazało firmie Piotr i Paweł dodatkowy obiekt o powierzchni 22 tys. mkw. znajdujący się na terenie parku MLP Teresin. Tym samym właściciel sieci supermarketów spożywczych powiększył wynajmowaną powierzchnię magazynową w tym parku logistycznym do łącznie 36 tys. mkw. Firma Piotr i Paweł od początku 2014 r. korzysta także z ok. 8,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku MLP Poznań I. To oznacza, że obecnie ma do dyspozycji łącznie ok. 44,5 tys. mkw. powierzchni w parkach należących do MLP Group.
Firma Piotr i Paweł wywodzi się z Poznania, gdzie w 1990 roku powstawały jej pierwsze placówki handlowe. Obecnie Piotr i Paweł posiada 138 supermarketów w całej Polsce, w każdym województwie i jest jedyną tak dużą polską siecią supermarketów.
REKLAMA
MLP Teresin jest nowoczesnym centrum, które docelowo będzie się składać z 6 hal magazynowych o powierzchni 140 tys. mkw. Park powstaje na terenie 37 hektarów. MLP Teresin zlokalizowany jest w Gnatowicach Starych w gminie Kampinos, 45 km na zachód od centrum Warszawy, w pobliżu drogi nr 92 łączącej Warszawę z Poznaniem oraz 20 km od autostrady A2 i węzła Wiskitki.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA