Firma logistyczna wprowadzi się do MLP Teresin

Firma logistyczna wprowadzi się do MLP Teresin

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
PartnersPol Group zamówiła 22,2 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w MLP Teresin. Przekazanie gotowego obiektu firmie planowane jest w styczniu 2019 roku. W transakcji pośredniczyła firma AXI IMMO.
PartnersPol Group podpisała umowę z MLP Group dotyczącą najmu 22,2 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Teresin. Z tego około 200 mkw. przeznaczone będzie na cele socjalne i biurowe. Dostarczenie zamówionej powierzchni planowane jest w styczniu 2019 roku. W transakcji doradzała najemcy firma AXI IMMO.
PartnersPol Group oferuje pełny zakres usług logistycznych. Specjalizuje się w transporcie międzynarodowym i krajowym, magazynowaniu oraz usługach co-packingu. Posiada ponad 80 000 mkw. powierzchni magazynowych w dogodnych lokalizacjach. Indywidualnie dopasowane projekty logistyczne, różnorodny tabor drogowy, profesjonalna obsługa oraz 20-letnie doświadczenie w branży transportowej gwarantuje klientom bezpieczeństwo, rzetelność oraz terminowość dostaw.
Park MLP Teresin jest świetnie zlokalizowany w centralnej Polsce oraz w pobliżu kluczowej dla wielu przedsiębiorstw aglomeracji warszawskiej. Centrum jest szczególnie popularne wśród firm dystrybucyjnych i logistycznych. Park ma wciąż duży potencjał do rozbudowy, dzięki czemu możemy odpowiadać na duże zainteresowanie ze strony potencjalnych najemców – powiedziała Agnieszka Góźdź, dyrektor Działu Sprzedaży w MLP Group S.A.
REKLAMA
Firma PartnersPol Group poszukiwała powierzchni magazynowej w dogodnej lokalizacji blisko swoich oddziałów w Łowiczu i Rawie Mazowieckiej. Propozycja MLP w Teresinie okazał się najlepszym wyborem ze względu na potrzeby operacyjnie Klienta – dodał Hubert Wojtera, Senior Consultant Industrial & Logistic w AXI IMMO. 
MLP Teresin jest nowoczesnym centrum, docelowo składał się będzie z 6 hal magazynowych o powierzchni 140 tys. mkw. Park powstaje na terenie 37 hektarów. MLP Teresin zlokalizowany jest w Gnatowicach Starych w gminie Kampinos, 45 km na zachód od centrum Warszawy, w pobliżu drogi nr 92 łączącej Warszawę z Poznaniem oraz 20 km od autostrady A2 i węzła Wiskitki.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA