Salon Badura w ofercie Galerii Tęcza w Kaliszu

Salon Badura w ofercie Galerii Tęcza w Kaliszu

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Do grona najemców Galerii Tęcza w Kaliszu dołączył salon znanej polskiej marki obuwniczej – Badura. Jest to pierwszy salon tej marki w regionie. Lokal o wielkości 80 m2, usytuowany jest na pierwszym piętrze, naprzeciw salonu Media Expert.

 

Galeria Tęcza jest ważną częścią Kalisza. W porównaniu z poprzednim rokiem obserwujemy wzrost liczby klientów, co przekłada się na zwiększone zainteresowanie sieci handlowych Galerią. Salon Badura jest znakomitym uzupełnieniem naszej oferty obuwniczej. Klienci Tęczy przyjęli nową markę z zadowoleniem – mówi Monika Krawczak, Dyrektor Galerii Tęcza w Kaliszu.

 

REKLAMA

Marka Badura jest dziś jednym z największych polskich producentów obuwia. Różnorodność propozycji – od balerinek i mokasynów, poprzez sandałki i klapki, a kończąc na półbutach i kozakach – stanowi niezaprzeczalny atut tej marki. Badura proponuje nie tylko modne buty. W sprzedaży jest także duży wybór galanterii – torebki, portfele, paski oraz akcesoria do obuwia i środki do pielęgnacji.

 

Galeria Tęcza to nowoczesna galeria handlowa zlokalizowana w ścisłym centrum Kalisza, w odległości ok. 400 m od Starego Rynku. W galerii znajduje się około 80 sklepów najbardziej popularnych marek, punkty usługowe, klub fitness Condizione oraz nowoczesne kino Cinema 3D i bezpłatny plac zabaw dla dzieci. Podziemny parking oraz jasny i czytelny układ sklepów zapewniają wygodne zakupy. Foodcourt pełen zieleni, z szeroką ofertą gastronomiczną to miejsce rodzinnych obiadów i codziennych spotkań z przyjaciółmi.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA