Salon odzieżowy dla kobiet otworzył się w galerii Tęcza w Kaliszuźródło: Materiały prasowe

Salon odzieżowy dla kobiet otworzył się w galerii Tęcza w Kaliszu

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Salon marki Monnari otworzył się w lutym w galerii Tęcza w Kaliszu w nowej aranżacji, o znacznie powiększonej powierzchni.
Duży lokal o powierzchni 363 mkw. znajduje się na 1 piętrze galerii, w sąsiedztwie salonów Esotiq, Wojas, Reporter Young oraz Księgarni Matras.
REKLAMA
Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego salonu marki Monnari, który imponuje nie tylko dużą powierzchnią, ale przede wszystkim nową, atrakcyjną aranżacją przestrzeni. Jestem przekonana, że Klientkom spodoba się nowoczesny charakter sklepu, który znacznie podnosi komfort zakupów. Nasze Klientki z pewnością docenią również bogaty asortyment zarówno eleganckiej odzieży jak i obuwia czy akcesoriów – mówi Monika Krawczak, dyrektor galerii Tęcza. 
Marka Monnari jest liderem w segmencie eleganckiej, stylowej odzieży dla pań aktywnych i nowoczesnych, pragnących podkreślać swoją kobiecość. Różnorodne linie odzieży uzupełnia szeroki wybór akcesoriów, począwszy od obuwia, poprzez torby, szale, aż po biżuterię. Własna wzorcownia, doświadczone projektantki i ludzie, dla których moda jest prawdziwą pasją, składają się na sukces marki stawiającej na jedyny w swoim rodzaju, pełen wysublimowanej elegancji styl.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA