Kolejny butik odzieżowy otworzył się w galerii Tęcza w Kaliszuźródło: Materiały prasowe

Kolejny butik odzieżowy otworzył się w galerii Tęcza w Kaliszu

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W galerii Tęcza w Kaliszu otworzył się salon sieci TXM – Textil Market. Lokal o powierzchni 420 mkw. znajduje się na 1 piętrze galerii, w sąsiedztwie sklepów Reserved i Triumph.
Dla nas jako zarządcy centrum handlowego bardzo istotnym elementem naszej oferty jest jej różnorodność, dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni z pozyskania nowego najemcy – sklepu Textil Market. Textil Market proponuje naszym Klientom odzież i akcesoria w niezwykle atrakcyjnych cenach, modną w danym sezonie, gdyż oferta sklepu zawsze podąża za aktualnymi trendami. Serdecznie zapraszamy na zakupy do nowego salonu w Galerii Tęcza – mówi Monika Krawczak, dyrektor galerii.
REKLAMA
TXM S.A jest właścicielem jednej z największych w Polsce sieci dyskontów odzieżowych Textil Market. Sieć działa na terenie całego kraju, w Czechach, na Słowacji, a od niedawna także w Rumunii. Obecnie klienci TXM mogą zrobić zakupy w ponad 400 sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym.
Motto "Tanio i modnie ubieramy całą rodzinę" najlepiej charakteryzuje szeroką gamę ubrań i akcesoriów skierowanych do klientów dyskontu, którzy zwracają uwagę na dobrą relację ceny do jakości. Obecnie sieć intensywnie rozwija nowy dział – home.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA