Wiosenne otwarcia w Galerii Tęcza w Kaliszu

Wiosenne otwarcia w Galerii Tęcza w Kaliszu

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W sobotę 19-go marca w Galerii Tęcza w Kaliszu otworzyły się dwa nowe salony – Centrum Podróży KiM oraz salon polskiej marki Twoje Soczewki.
Centrum Podróży KiM otworzyło biuro o powierzchni 45 mkw. na 1 poziomie galerii, w sąsiedztwie sklepów Solar i Smyk. Salon Twoje Soczewki, o powierzchni 54,39 mkw. znajduje się również na 1 poziomie, obok salonu Media Expert. Jako zarządca staramy się, aby oferta Galerii była jak najbardziej zróżnicowana, tak, aby nasi Klienci mogli w jednym miejscu załatwić jak najwięcej spraw. Tym razem, dzięki naszym dwóm nowym najemcom, Centrum Podróży KiM oraz salonowi Twoje Soczewki poszerzamy ofertę w usługach oraz branży zdrowie i uroda – mówi Monika Krawczak, Dyrektor Galerii Tęcza.
REKLAMA
Centrum Podróży KiM prezentuje tysiące ofert wypoczynku zarówno w kraju jak i zagranicą. Z ofertami można zapoznać się na miejscu w biurze, ale również przez internet, call centre oraz drogą korespondencyjną. Biuro współpracuje z najbardziej wiarygodnymi, sprawdzonymi polskimi i zagranicznymi touroperatorami, których zezwolenia na organizację imprez turystycznych i gwarancje ubezpieczeniowe są rzetelnie sprawdzane. Doświadczeni pracownicy firmy zajmują się konsultacją i pośrednictwem w sprzedaży ofert.
Polska Marka Twoje Soczewki oferuje najwyższej jakości soczewki kontaktowe, oraz wszelkie preparaty służące pielęgnacji wzroku, okulary korekcyjne i słoneczne oraz oprawy okularowe. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze medycznej oraz konsultantom każdy pacjent otrzymuje zawsze fachową pomoc i poradę. Obecnie w sieci działa kilkadziesiąt salonów na terenie całego kraju, a marka stale pracuje nad rozwojem sieci sprzedaży.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA