Warszawa: Nowi najemcy 195-metrowego wieżowca Skylinerźródło: Materiały prasowe

Warszawa: Nowi najemcy 195-metrowego wieżowca Skyliner

Orzech
Orzech
REKLAMA
Blisko 5 tys. mkw. powierzchni zajmą łącznie nowi najemcy Skylinera – DXC Technology i Luxoft. Obie firmy należą do grona liderów w zakresie usług IT. Na początku 2022 r. siedzibą spółek w Warszawie będzie flagowa inwestycja Grupy Karimpol przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie.
DXC Technology to globalny lider usług IT z listy Fortune 500 (coroczny ranking 500 największych amerykańskich przedsiębiorstw), zatrudniający ponad 130 000 pracowników w ponad 70 krajach. Firma wspiera największe światowe marki, jak również klientów sektora publicznego. W Polsce DXC Technology zatrudnia ponad 2 000 osób.
Nowi najemcy wprowadzą się do Skylinera w przyszłym roku i zajmą łącznie trzy piętra budynku. Najemcę w procesie najmu reprezentowała firma CBRE Polska.
Skyliner to jeden z najwyższych biurowców Warszawy zlokalizowany na warszawskiej Woli przy Rondzie Daszyńskiego. Oferuje 49 000 mkw. powierzchni biurowej i retailowej do wynajęcia na 42 kondygnacjach. Najniższe poziomy budynku są przeznaczone na usługi i handel, jak również ofertę gastronomiczną. Na 165 m wysokości położony jest dwupoziomowy Skybar z niezwykłymi widokami na panoramę Warszawy. Spektakularne lobby Skylinera o wysokości aż 16 m to jednocześnie najwyższe lobby biurowe w Polsce. Biurowiec jest obsługiwany przez 21 szybkich wind (o prędkości do 7 m/s) wyposażonych w inteligentny system obsługi bezdotykowej i umożliwiających komfortowy transport.
Źródło: Karimpol

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA