DODAJ

Osiedle Cztery Pory Roku rozkwita w Gowarzewie

Mieszkania i domy / Gowarzewo
Osiedle Cztery Pory Roku
Kajtman
2019-02-27 15:42:30
Na nowo powstającym osiedlu Cztery Pory Roku praca wre. Inwestycja rośnie w oczach. Budowa rozpoczęła się w listopadzie, a budynki osiągnęły już poziom pierwszego pietra. We wszystkich domach wykonano już stropy nad parterem. W pierwszym etapie powstanie dwanaście domów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej o powierzchni – 88,18 oraz 89,25 mkw. z ogrodami do 125 mkw. Inwestor planuje zakończenie budowy na przełomie III i IV kwartału 2019 roku. 

Osiedle Cztery Pory Roku sukcesywnie zmienia się i pięknieje w oczach. We wszystkich domach wykonano już stropy nad parterem. Budowa potrwa jeszcze kilka miesięcy. Zgodnie z harmonogramem zakończy się na przełomie III i IV kwartału bieżącego roku. – Widok I etapu bardzo cieszy, bowiem wszystkie lokale zyskały już ściany zewnętrzne i wewnętrzne – mówi Monika Tomaszkiewicz z biura sprzedaży firmy Global GT, która realizuje projekt 4 pory roku. Ich cena rozpoczyna się już od 379 tys. zł brutto.

Jak zdradza inwestor przy ulicy Zimowej w Gowarzewie dla wygody mieszkańców powstaną miejsca postojowe, a inwestor zadba również o elementy małej architektury, a więc oświetlenie wykonanych dróg wewnętrznych, chodników oraz plac zabaw. Warto zaznaczyć, że inwestycja będzie miała swoją oficjalną premierę w najbliższy weekend podczas Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu. – Klienci, którzy zgłoszą nam podczas targów chęć zakupu domu, otrzymają za darmo rolety podtynkowe zewnętrzne, zintegrowane z oknami, wyposażone w automatykę możliwą do zaprogramowania sterowaniem rolet za pomocą pilota lub jeśli klient sobie życzy ze sterownikami naściennymi. Dzięki temu nabywca ma możliwość otwierania i zamykania rolet według upodobań oraz posiada zabezpieczenia chroniące przed uszkodzeniem rolet i silnika – zaznacza Monika Tomaszkiewicz.

Bliskie otoczenie osiedla Cztery Pory Roku ma również wiele do zaoferowania przyszłym mieszkańcom. Usytuowanie domów zapewni dogodny dostęp (tylko 4 minuty) do komunikacji miejskiej. Zmotoryzowani w niecałe 6 minut dojadą ulicą Tulecką i Kleszczewską do trasy S5, skąd można bezpośrednio (w 2 minuty) dostać się do autostrady A2, natomiast w 7 minut dojadą do trasy S11. Tak doskonała komunikacja umożliwia wygodny dojazd nie tylko do Swarzędza czy Poznania, ale również do innych miast w województwie. Warto nadmienić, że z początkiem roku do użytku została oddana nowoczesna trasa łącząca Swarzędz z węzłem Kleszczewo oraz komfortowy ciąg rowerowo-pieszy.

Gowarzewo to połączenia urokliwej przyrody z dobrze rozbudowaną infrastrukturą. W pobliżu inwestycji funkcjonują sklepy oraz punkty usługowe. Rodziny z dziećmi także docenią lokalizację osiedla, gdyż w niedalekim sąsiedztwie funkcjonują przedszkola i szkoły.

Źródło: materiały prasowe