Chcemy mieszkać w Tychach

Chcemy mieszkać w Tychach

śląskie
graviteo
REKLAMA

Mieszkanie w Tychach jest modne i pożądane.

W jedynym mieście aglomeracji śląskiej, któremu nie ubywa mieszkańców, przede wszystkim cenimy bezpieczeństwo, czystość i dogodną lokalizację - to wnioski specjalistów firmy MURAPOL SA, która realizuje aktualnie największe osiedle w mieście. Tyskie Cztery Pory Roku przyciągają do Dobrego Miejsca zainteresowanych z całego regionu.


Tychy - zdaniem odwiedzających osiedle Cztery Pory Roku - to miasto niezwykle wygodne (dobry układ i szerokość dróg, komunikacja miejska, brak ścisłego podziału na centrum i peryferia), bezpieczne, czyste i zadbane. Atrakcyjnym czynią je ponadto niskie, w porównaniu z innymi śląskimi miastami, bezrobocie, dobrze prosperujące zakłady pracy oraz dostęp do terenów rekreacyjnych. W bliskim sąsiedztwie tych właśnie, znajduje się realizowane przez firmę Murapol SA osiedle.


Cztery Pory Roku zlokalizowane są przy skrzyżowaniu alei Bielskiej i ulicy Sikorskiego w południowej części miasta poza ścisłą zabudową miejską w sąsiedztwie Lasów Pszczyńskich. W niedalekiej odległości znajduje się jezioro Paprocany, liczne ścieżki spacerowe i rowerowe. Lokalizacja osiedla pozwala jednocześnie na szybki dostęp do infrastruktury miejskiej Tychów (centrum miasta, obiekty handlowe i hale targowe, banki, specjalna strefa ekonomiczna, szkoły i komunikacja miejska) oraz do najważniejszych szlaków drogowych aglomeracji śląskiej.


- Możliwość sprawnego dotarcia do sąsiadujących miast sprawia, że nie tylko tyszanie szukają mieszkań na naszym osiedlu. Interesują się nami osoby z całej aglomeracji śląskiej, czego dowiodły zorganizowane ostatnio drzwi otwarte. Odwiedziło nas więcej gości niż kilka miesięcy temu, wśród nich mieszkańcy Katowic, Bielska-Białej, Mikołowa czy Sosnowca. Dla żadnej z osób przeprowadzenie się i zamieszkanie w Dobrym Miejscu nie wiąże się w większymi trudnościami. - mówi Kamil Szczepańczyk, dyrektor tyskiego oddziału MURAPOL SA.


Osiedle Cztery Pory Roku w Tychach to zespół budynków mieszkalnych oraz mieszkalno-użytkowych, powstało z myślą o ludziach młodych, szukających swojego pierwszego mieszkania, dla których najważniejszym kryterium jest cena, jak i dla osób, dla których liczy się przede wszystkim wysoki standard i komfort życia. Koncepcja przewiduje także ogólnodostępne pasaże handlowe położone na parterze wzdłuż sąsiadujących z osiedlem ulic.

Inwestycja oddawana jest do użytku w kilku etapach. Oferowane obecnie powierzchnie mieszkalne i użytkowe trzeciego etapu będą sukcesywnie przekazywane w IV kwartale 2011 r. oraz I kwartale 2012 r. Docelowo Cztery Pory Roku obejmą 800 mieszkań z zapewnionymi miejscami postojowymi w podziemnych halach garażowych i wzdłuż szerokich wewnętrznych ciągów komunikacyjnych. Powstające budynki wyposażone są w nowoczesne windy, przestronne i starannie wykończone klatki schodowe. Drewniane elementy elewacji, pastelowe, stonowane kolory oraz duża ilość terenów zielonych daje poczucie integralności z otaczającym środowiskiem.

REKLAMA


###


Murapol S.A
. istnieje na rynku od 2001 roku i specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji w zakresie budownictwa jedno i wielorodzinnego wysokiej jakości. Zajmuje się również generalnym wykonawstwem. Wśród zakończonych inwestycji mieszkaniowych są zarówno osiedla mieszkaniowe i pojedyncze rezydencje w Bielsku-Białej, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Tychach oraz apartamenty w Krakowie.

Murapol S.A. w swoich planach ma kolejne inwestycje w nowych lokalizacjach takich jak: Gdańsk, Poznań, Warszawa oraz Wrocław.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.murapol.pl

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA