Osiedle Tulipanowe rozkwita latem

Osiedle Tulipanowe rozkwita latem

wielkopolskie
REKLAMA
Na Osiedlu Tulipanowym praca wre. Budowlańcy w pocie czoła realizują inwestycję 19 domów w zabudowie szeregowej. Dewelopera Planetbud Development deklaruje, że finisz projektu nastąpi jeszcze w tym roku.
Lato to najlepsza pora roku na prowadzenie prac budowlanych. Przyjemna aura, słupek rtęci wysoko ponad zero i świecące słońce powodują, że tereny inwestycji tętnią życiem. Na Osiedlu Tulipanowym w Środzie Wielkopolskiej wstawiono już okna i drzwi zewnętrzne, rozprowadzono instalacje wewnętrzne, a aktualnie odbywa się wylewanie posadzek jastrychowych. – Sprzyjająca pogoda pozwala nieprzerwanie prowadzić prace budowlane. Generalny Wykonawca zrealizował już 85% planu – mówi Adrian Wróbel z biura sprzedaży Planetbud Development.
REKLAMA
Projekt osiedla przy ulicy Akacjowej zakłada powstanie 19 domów w zabudowie szeregowej. Powierzchnia każdego z nich wynosi 73,5 mkw. Wszystkie lokale posiadają własny ogródek oraz dedykowane dwa miejsca parkingowe. Co ważne, inwestycja wyróżnia się pomysłem architektonicznym – minimalistycznym i nowoczesnym designem. Ponadto deweloper, Planetbud Development zapewnia elementy małej architektury. Na osiedlu pojawią się drogi wewnętrzne, miejsca parkingowe, oświetlenia, a cały teren zostanie ogrodzony. – Naszym mieszkańcom zapewniamy liczne udogodnienia. Dbamy o wewnętrzną architekturę i tereny zielone. Osiedle powstaje w konwencji zamkniętej, by zapewnić mieszkańcom ciszę i spokój – mówi Adrian Wróbel. 
Lokalizacja osiedla stanowi idealne miejsce dla rodzin. Ulica Akacjowa to cicha i spokojna okolica, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Otoczona terenami zielonymi zapewnia miejsca treningów dla aktywnych, spacerów czy wycieczek rowerowych. Dodatkowo w pobliżu znajdują się przedszkole i szkoła średnia, a  także duży dyskont spożywczy. Z ulicy Akacjowej łatwo też wyjechać na trasę katowicką, dojazd do Poznania zajmuje zaledwie 20 minut.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA