Vantage Development w 2017 roku rozpocznie kolejne inwestycje mieszkaniowe

Vantage Development w 2017 roku rozpocznie kolejne inwestycje mieszkaniowe

Wrocław
Orzech
Orzech
REKLAMA
W przyszłym roku jeden z największych wrocławskich deweloperów Vantage Development S.A. ruszy z kolejnymi inwestycjami w stolicy Dolnego Śląska. Będą to zarówno kontynuacje już rozpoczętych inwestycji (nowe etapy), jak i start zupełnie nowych inwestycji VD S.A. we Wrocławiu.

W I kwartale ma ruszyć budowa II etapu osiedla "Nowy Gaj", w ramach którego deweloper planuje budowę następnych 163 mieszkań.


Również w I kwartale Vantage Development S.A. planuje start VI etapu swojej największej inwestycji mieszkaniowej we Wrocławiu – osiedla "Promenady Wrocławskie" na wrocławskim Kleczkowie. W ramach tego etapu mają powstać 283 mieszkania. 

W III kwartale VD S.A. planuje za to start VIII i XI etapu tego osiedla nad kanałem Odry. W ramach tych dwóch etapów powstaną łącznie 224 mieszkania.


W I kwartale 2017 roku deweloper planuje start zupełnie nowej inwestycji mieszkaniowej we Wrocławiu – inwestycji przy ulicy Grabiszyńskiej 180, pomiędzy Centrum "Zajezdnia" a osiedlem "Corte Verona". W ramach tej inwestycji powstaną także powierzchnie handlowe i usługowe. Vantage Development S.A. planuje realizację w ramach tej inwestycji 138 mieszkań.


W II kwartale przyszłego roku ma się rozpocząć również budowa nowego osiedla przy ulicy Małopanewskiej, obok wrocławskiej Magnolii. Vantage Development S.A. właśnie zakupiło działkę przy ulicy Małopanewskiej od Chłodni Nordis.

W ramach I etapu inwestycji przy ulicy Małopanewskiej VD S.A. planuje budowę 193 mieszkań. W II i III etapie tego nowego osiedla, których start budowy planowany jest na III/IV kwartał 2017 roku planowana jest budowa odpowiednio: 90 i 126 mieszkań.


W 2017 roku wrocławski deweloper nie wyklucza również rozpoczęcia budowy następnego biurowca w kompleksie "Promenad Wrocławskich" (Promenady Business Park).


Vantage Development S.A. to jedna z najdynamiczniej rozwijających się spółek deweloperskich w Polsce. Firma swoje działania w dużej mierze koncentruje na rynku wrocławskim, gdzie realizuje szereg projektów zarówno mieszkaniowych, biurowych jak i handlowych.

Vantage Development S.A. jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych. Od 2012 roku spółka jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.​

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA