Wrocławska Rodzina na Swoim - przyjdź na ostatnie targi w tym roku

Wrocławska Rodzina na Swoim - przyjdź na ostatnie targi w tym roku

Wrocław
tuWroclaw.com
tuWroclaw.com
REKLAMA

W najbliższą sobotę 1 grudnia deweloperzy zrzeszeni we wrocławskim oddziale Polskiego Związku Firm Deweloperskich zaprezentują oferty mieszkań i domów spełniających kryteria programu Rodzina na Swoim. Rządowy program dopłat do mieszkań kończy się wraz z końcem roku. Jest to ostatnia okazja, by kupić mieszkanie z dopłatą w preferencyjnym kredycie.

Niedawno informowaliśmy, że na niewiele ponad miesiąc przed końcem rządowego programu dopłat Rodzina na Swoim wrocławscy deweloperzy chcą jeszcze "złapać" na niego klientów. Przypomnijmy, kończy się on 31 grudnia - do tej daty należy złożyć wniosek o kredyt. Chętni mogą wybierać lokale zarówno w już stojących, jak i dopiero powstających budynkach, a wielu deweloperów przygotowało na koniec programu ciekawe propozycje.

Będzie można zapoznać się z nimi już w sobotę 1 grudnia w budynku Times przy ulicy Kazimierza Wielkiego, gdzie odbędą się ostatnie wrocławskie targi mieszkaniowe w tym roku. Firmy: Dach Bud, Grupa PROFIT Development, INKOM, Salwirak i Vantage Development łącznie przedstawią ponad 600 propozycji mieszkań i domów spełniających kryteria programu Rodzina na Swoim.


Archicom zaprezentuje inwestycje „Olimpia Port” (Sępolno-Swojczyce), „Cztery Pory Roku” (Krzyki-Jagodno), „Stabłowicka 118” (Stabłowice). Dach Bud przedstawi gotową inwestycję przy ulicy Królewieckiej 31-121, inwestycję w budowie przy ulicy Gorlickiej 54-54 oraz niektóre mieszkania w inwestycji przy Tadeusza Kościuszki 95 - 117 i Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 30.

Grupa PROFIT Development zaprezentuje inwestycje „Zielone Stabłowice” (Stabłowice), „Pod Przyjaznym Adresem” (Krzyki). Salwirak zaproponuje mieszkania w inwystycji „Butterfly” na Stabłowicach (ul. Arbuzowa i Datylowa), zaś INKOM mieszkania z widokiem na las „Willa ToTu” na Ratyniu (ul. Gromadzka). Vantage Development oferuje mieszkania i domy z dopłatą w ramach trzech inwestycji „Promenady Wrocławskie” (Śródmieście), „Parkowa Ostoja” (Pilczyce), „Słoneczne Sady” (Sadków, okolice Wrocławia).

Targi „Wrocławska Rodzina na Swoim” to ostatnia okazja do zakupu mieszkania z rządową dopłatą.

***
Targi mieszkań „Wrocławska Rodzina na Swoim”
Gdzie: Times, ul. Kazimierza Wielkiego 1, Wrocław
Kiedy: sobota, 1 grudnia 2012
Godziny: 10:00 - 17:00
Wstęp: bezpłatny

REKLAMA
Autor: tm

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA