W 2017 roku ruszą dwie nowe inwestycje mieszkaniowe Echo Investment S.A.

W 2017 roku ruszą dwie nowe inwestycje mieszkaniowe Echo Investment S.A.

Wrocław
Orzech
Orzech
REKLAMA

Na rok 2017 jeden z największych deweloperów w Polsce - kieleckie Echo Investment S.A. planuje rozpoczęcie dwóch nowych inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu.

Na Kleczkowie, na ulicy Rychtalskiej planowane jest osiedle mieszkaniowe, w którym znajdzie się 10 700 mkw PUM (powierzchni użytkowej mieszkalnej). Z kolei na ulicy Gdańskiej (Ołbin) Echo Investment S.A. planuje budowę osiedla kameralnej zabudowy o PUM wynoszącym 4000 mkw. Obie inwestycje mają być realizowane niemal jednocześnie.
Start obu planowany jest w I kw. 2017 roku, a ich zakończenie ma nastąpić w II kw. 2018 roku.

Kontynuacja Grota 111
Oprócz wyżej wymienionych inwestycji Echo investment S.A. planuje już dwie następne inwestycje mieszkaniowe - jedną na działce zakupionej od Agencji Mienia Wojskowego na Kępie Mieszczańskiej, drugą - jako kontynuację nowego osiedla na ulicy Rychtalskiej.
REKLAMA
W 2017 roku deweloper planuje także kontynuację budowy II etapu osiedla "Grota 111", na ulicy Grota-Roweckiego na wrocławskim Ołtaszynie (dzielnica Krzyki).
Echo Investment S.A. to jedna z największych w Polsce firm inwestycyjno-deweloperskich. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Firma zrealizowała ponad 120 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni przekraczającej 1 100 000 mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA