Trzy nowe inwestycje mieszkaniowe Echo Investment w Warszawie: osiedle RE:SET, Widoki Mokotów i 3. etap Browarów Warszawskich źródło: Materiały inwestora

Trzy nowe inwestycje mieszkaniowe Echo Investment w Warszawie: osiedle RE:SET, Widoki Mokotów i 3. etap Browarów Warszawskich

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Echo Investment reaguje na rosnący popyt na warszawskim rynku mieszkaniowym rozpoczynając sprzedaż kolejnych 348 mieszkań w 3 nowych inwestycjach. Deweloper przewiduje realizację planu sprzedaży ponad 1,3 tys. mieszkań do końca roku. Nowe inwestycje to wielofunkcyjne koncepcje mieszkaniowe przygotowane z myślą o zróżnicowanych potrzebach klientów.
Osiedle RE:SET dla młodych i aktywnych, Browary Warszawskie dla nowoczesnych i lubiących życie w centrum miasta, Widoki Mokotów dla poszukujących zielonej oazy spokoju – Echo Investment, największy polski deweloper, rozpoczął sprzedaż mieszkań w trzech nowoczesnych konceptach architektonicznych w Warszawie. Nowe inwestycje zostały zaprojektowane z myślą o różnych potrzebach przyszłych mieszkańców. Łączy je przemyślana koncepcja, wielofunkcyjność i wysoka jakość wykonania. 
Działamy na terenie Warszawy od ponad 20 lat. Nieustannie wsłuchujemy się w głos naszych klientów, aby oferować im rozwiązania odpowiadające na ich zróżnicowane potrzeby. Liczymy, że nasze nowe inwestycje będą inspirować mieszkańców do wspólnego spędzania czasu, odpoczynku i tworzenia przestrzeni co-workingowej – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży w Dziale Mieszkaniowym Echo Investment.
Osiedle RE:SET na Służewcu – azyl z wielofunkcyjnymi skwerami tematycznymi na otwartym powietrzuOsiedle RE:SET to kolejny projekt spółki na Mokotowie, największej warszawskiej dzielnicy biznesowej, który jest odpowiedzią na potrzeby osób pracujących w tej okolicy. Osiedle ma wyjątkową przestrzeń, dobrze odseparowaną od miejskiego zgiełku. Zapewnia wszystko co potrzebne, by cieszyć się życiem, wypoczywać, spełniać się i wszechstronnie rozwijać. Nowoczesna koncepcja architektoniczna autorstwa firmy APA Wojciechowski przewiduje na terenie osiedla wielofunkcyjne skwery. Strefa społeczna z piknikowymi stołami, plac zabaw dla dzieci, plenerowa siłownia, część wypoczynkowa z komfortowymi siedziskami, drewnianymi ławami i trawnikiem oraz wspólny ogród dają wiele możliwości relaksu i budowania sąsiedzkich relacji. Całość osiedla dopełni wszechobecna zieleń.
RE:SET to w I etapie 164 mieszkań o powierzchni od 33 do 84 mkw. w 3 budynkach, które zostaną oddane do użytku w I kwartale 2020 r. 
Widoki Mokotów – apartamentowiec wśród zieleni, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Morskie Oko z dostępem do bogatej infrastruktury miejskiej Starego MokotowaBudynek został zaprojektowany przez Mąka Sojka Architekci na Starym Mokotowie w najbliższym otoczeniu parku Morskie Oko ze spektakularnym widokiem na miasto i sam park.
REKLAMA
Apartament Widoki Mokotów, wykończony naturalnymi materiałami jak kamień czy drewno, ma kaskadowe kondygnacje z dużymi loggiami i balkonami. W podziemnym parkingu znajdą się stacje do ładowania aut elektrycznych, mieszkańcy będą również mogli korzystać z sali fitness, sauny oraz klubu mieszkańca. Każdy apartament będzie wyposażony w rozwiązania typu SMART, które wesprą mieszkańców w codziennym funkcjonowaniu oraz umilą czas po ciężkim dniu pracy. 
Widoki Mokotów to 78 apartamentów o powierzchni od 29 do 148 mkw. oraz komfortowe penthousy na ostatnim piętrze, z których rozpościera się panorama na całe miasto. 
Trzeci etap inwestycji Browary Warszawskie – miejsce z historią przy ul. GrzybowskiejRuszył kolejny etap sprzedaży mieszkań w inwestycji Browary Warszawskie. W III etapie powstanie budynek o wysokości do 6 pięter, w którym znajdzie się 106 mieszkań o powierzchni od 28 do 105 mkw. (mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe). Planowy termin oddania lokali jest zaplanowany na drugą połowę 2019 roku.
W najbliższym czasie Echo Investment planuje uruchomić kolejne projekty mieszkaniowe w Krakowie, Poznaniu i Łodzi, gdzie na rynek zostanie wprowadzonych blisko 500 mieszkań, co jest wynikiem przyjętej i konsekwentnie realizowanej strategii. Rok 2017 był dla spółki rekordowy pod względem liczby zrealizowanych, a także rozpoczętych inwestycji mieszkaniowych. Od początku roku firma sprzedała 1045 mieszkań, a 706 lokali przekazała klientom.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA