Nowy, duży najemca w kompleksie Browarów Warszawskichfot. Jakub Zazula

Nowy, duży najemca w kompleksie Browarów Warszawskich

Orzech
Orzech
REKLAMA
Browary Warszawskie pozyskały kolejnego, dużego najemcę. Playtika Holding Corp., izraelska firma z sektora gier i platforma monetyzacyjna, wynajęła w tym kompleksie na Woli 4,2 tys. mkw. powierzchni biurowej w budynku Biura przy Warzelni.
Nowe biuro Playtika zacznie działać na początku 2022 r. Będzie to inspirująca i kreatywna przestrzeń zlokalizowana w największym biurowcu na terenie historycznych Browarów Warszawskich – inwestycji Echo Investment S.A. w warszawskiej dzielnicy Wola.
fot. Jakub Zazula
Nowe biuro będzie ważnym ośrodkiem funkcjonowania firmy Playtika w Warszawie. Playtika została założona ponad dekadę temu i od tego czasu stała się liderem w światowej branży gier. Była jedną z pierwszych firm, które oferowały darmowe gry w sieciach społecznościowych, a wkrótce potem na platformach mobilnych.
Miesięcznie gry z portfela firmy Playtika mają ponad 36 milionów aktywnych użytkowników. Spółka ma siedzibę w Herzliya w Izraelu, a także 19 biur na całym świecie, w tym w Tel Awiwie, Londynie, Berlinie, Wiedniu, Helsinkach, Montrealu, Chicago, Los Angeles, Las Vegas, Santa Monica, Sydney, Buenos Aires, Tokio, Kijowie, Bukareszcie, Mińsku, Dnieprze i Winnicy.
fot. Jan Augustynowski
– To znaczący moment dla firmy Playtika w Polsce. Nie możemy się doczekać powitania naszych pracowników w nowym biurze, znajdującym się w historycznej dzielnicy Warszawy i otoczonym najlepszymi miejscówkami z jedzeniem oraz usługami, zieloną przestrzenią publiczną oraz wysokiej jakości architekturą – mówi Oran Piekarski, COO firmy Playtika.  
fot. Jakub Zazula
– Cieszymy się, że Playtika wybrała nasz fantastyczny projekt na warszawskiej Woli na swoją siedzibę w Polsce. Jestem przekonany, że pracownicy naszego nowego najemcy będą doceniać to miejsce. Browary Warszawskie to unikalny adres na biznesowej, szczególnie towarzyskiej mapie Warszawy – zapowiada Michał Żelski, dyrektor regionalny w dziale biur Echo Investment.
Źródło: Echo Investment S.A.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA