BGK przenosi się do gdańskiej Alchemiifot. Kajtman

BGK przenosi się do gdańskiej Alchemii

Paweł Harom
Paweł Harom
REKLAMA
Bank Gospodarstwa Krajowego w Gdańsku wynajął 550 mkw. powierzchni kompleksie biurowym Alchemia. Finansiści zlokalizują swoją siedzibę na przedostatnim piętrze budynku Aurum.

Biura w kompleksie przy al. Grunwaldzkiej zapewnią bankowi wysoki standard obsługi klientów, jednocześnie stwarzając pracownikom komfortowe miejsce do pracy. Stworzony w nowoczesnym stylu obiekt sprawia, że nowy najemca może korzystać z udogodnień, jakich nie oferowała poprzednia lokalizacja. Przestronne windy, klimatyzacja czy garaż umieszczony wewnątrz budynku – to tylko jedne z wielu uproszczeń nowego miejsca.

W transakcji BGK reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Alchemia to nowoczesny i doceniony przez liczne firmy kompleks – prestiżowe miejsce na nową siedzibę, na czym zależało klientowi. Bank Gospodarstwa Krajowego to bardzo świadomy i wymagający najemca, który szczegółowo analizował każdą przedstawianą lokalizację – wyjaśnia Daria Zagożdżon-Dembicka, Senior Negotiator w firmie Cushman & Wakefield.

Alchemia to prestiżowe miejsce na biznesowej mapie Gdańska. Biurowiec Aurum, wraz z połączonym czterokondygnacyjną podstawą budynkiem Platinum, otwarto w 2014 roku. Cały kompleks oferuje 112 tys. mkw. powierzchni biurowej i jest bardzo dobrze skomunikowany z najważniejszymi lokacjami Trójmiasta dzięki bliskości przystanku Szybkiej Kolei Miejskiej.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA