Murapol wybuduje kolejne osiedle na Jagodnie

Murapol wybuduje kolejne osiedle na Jagodnie

Wrocław
Orzech
Orzech
REKLAMA
Jeden z największych polskich deweloperów – firma Murapol S.A. z Bielska-Białej planuje kolejną inwestycję mieszkaniową we Wrocławiu. 1 marca deweloper otrzymał pozwolenie na budowę nowego osiedla Jagodnie.
Inwestycja będzie zlokalizowana na działce o łącznej powierzchni 1,2447 hektarów zakupionej przez Murapol w 2016 roku za 6,4 miliona złotych. Firma planuje realizację projektu deweloperskiego obejmującego budowę ok. 220 lokali mieszkalnych, o łącznej powierzchni użytkowej ok. 10 000 mkw. (80 964 m3).
Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada architekt Joanna Kuchta z Joanna Kuchta Pracownia Projektowa. Działka, na której powstanie nowe osiedle znajduje się na terenie pomiędzy ulicami: Klasztorną oraz Buforową i nowymi ulicami: Kajdasza i Komedy (Obręb 026401_1.0014: działka nr AR_9.4).
Budowa osiedla ma ruszyć w ciągu kilku najbliższych tygodni.
REKLAMA

O deweloperze:

Murapol jest ogólnopolskim holdingiem inwestycyjnym działającym w obszarze budownictwa mieszkaniowego jedno i wielorodzinnego. We Wrocławiu firma realizuje obecnie następujące inwestycje: osiedle Nowa Toskania przy ulicy Buforowej na Jagodnie (łącznie 740 mieszkań), osiedle Nowy Wrocław w Kiełczowie przy ulicy Makowej (114) i budynek wielorodzinny Apartamenty Słubicka przy ulicy Słubickiej na Szczepinie (106 mieszkań).

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA