M3 Invest rusza z budową inwestycji Potokowa Apartamenty źródło: materiały inwestora

M3 Invest rusza z budową inwestycji Potokowa Apartamenty

ZDJĘCIA
Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Przygotowania do rozpoczęcia prac trwały ponad rok. Pandemia koronawirusa nie spowodowała opóźnień – M3 Invest wystartował z budową nowej inwestycji, zgodnie z wcześniej założonym planem.
Potokowa Apartamenty to drugi, po Potokowej Residence, flagowy projekt premium dewelopera M3 Invest. Osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Potokowej 39-45 na wrocławskich Maślicach. Inwestycja obejmie 33 rozkładowe apartamenty w metrażach do 76 mkw.
Budowa w trudnym okresie
Inwestor podkreśla, że budowa nowej inwestycji ruszyła w bardzo trudnym momencie. Najważniejsze było zadbanie o bezpieczeństwo pracowników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, deweloper mógł rozpocząć prace zgodnie z planem.
– Przyszło nam budować w bardzo trudnym okresie. Ogólnoświatowa pandemia, ciągły wzrost zachorowań, ograniczone prace poszczególnych urzędów. Chcieliśmy zapewnić przede wszystkim bezpieczeństwo naszym pracownikom. Wymagało to od nas wiele trudu, ale udało się rozpocząć budowę inwestycji Potokowa Apartamenty zgodnie z założonym czasem, na początku jesieni – podkreśla Piotr Jastrzębski, Prezes Zarządu M3 Invest.
fot. Jakub Zazula
Przygotowania do budowy Potokowa Apartamenty trwały ponad rok. W tym czasie deweloper musiał zdobyć wszelkie niezbędne dokumenty i pozwolenia. Wybrano również generalnego wykonawcę inwestycji. Pierwsze prace zostały już wykonane – zrobiono wykop pod podziemną halę garażową, która w przyszłości pomieści 29 pojazdów.
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie, które zdobyliśmy w tamtym okresie pozwoli nam sprawnie, i zgodnie z założeniami, poprowadzić budowę apartamentów pomimo występujących obecnie ograniczeń – dodaje Piotr Jastrzębski.
fot. Jakub Zazula
Inwestycja premium 
Potokowa Apartamenty to 3-kondygancyjny budynek, który pomieści 33 apartamenty. Część z nich będzie dwupoziomowa z tarasami z widokiem na Odrę. Mieszkańcy zyskają dostęp do podziemnego parkingu oraz naziemnych miejsc postojowych. Dodatkowo deweloper zapewnia, że w budynku pojawią się: cicha winda, wózkownia, rowerownia oraz 12 komórek lokatorskich.
M3 Invest podkreśla, że Potokowa Apartamenty to także podwyższony standard wykończenia, który obejmuje zarówno  mieszkania, jak i części wspólne. Chodzi m.in. o instalację klimatyzacji (w salonie) instalację alarmową (w każdym lokalu), ogrzewanie podłogowe w łazience, rolety elektryczne we wszystkich oknach oraz videodomofon. Każdy z mieszkańców zyska także dostęp do systemu smart home. W części wspólnej pojawi się stacja naprawcza dla rowerów, monitoring i energooszczędne oświetlenie, zielone patio, a także retencja wody opadowej (system automatycznego podlewania części wspólnych).
materiały inwestora
Atrakcyjne rabaty
Sprzedaż inwestycji ruszyła we wrześniu – ceny zaczynają się od 7 600 zł/mkw. Aktualnie M3 Invest oferuje przyszłym klientom atrakcyjne rabaty. W ofercie znajduje się szeroki wybór apartamentów – od dwupoziomowych z tarasami po jednopoziomowe z balkonami lub ogródkami.
Aktualnie skupiamy się na rabatach cenowych. Na początek oferujemy kwoty o ponad 20 tysięcy zł niższe od cen wyjściowych. Nasze podejście do klienta jest elastyczne – nie zamykamy się na rozmowy czy propozycje, lubimy gdy klienci wykazują chęć do podjęcia negocjacji dotyczących zakupu nieruchomości. Wiemy, że podczas rozmów wspólnie osiągniemy kompromis i zadowolenie klienta, które jest dla nas bardzo istotne – podkreśla Małgorzata Śliwa Kierownik Sprzedaży i Marketingu M3 Invest.
materiały inwestora
Dwa flagowe projekty
M3 Invest jest także w trakcie budowy osiedla domów szeregowych Potokowa Residence oraz osiedla domów w zabudowie bliźniaczej Zaciszny Ołtaszyn. Tutaj również wszystko idzie zgodnie z planem oraz zachowaniem wszelkich rygorów bezpieczeństwa. W sprzedaży zostały ostatnie lokale.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Nowy Rynek w Poznaniu wynajęty przez Allegro
Ponad 26 tys. mkw. – właśnie taką powierzchnię w budynku D poznańskiego kompleksu biurowego Nowy Ryn...
Primark otworzy sklep w Katowicach
Sieć sklepów Primark poinformowała o zamiarze otwarcia swojego kolejnego sklepu w Polsce. Tym razem...
Hotel Wieniawa przy ulicy Gajowickiej przestaje być izolatorium dla chorych na CoVid-19
Należący do Polskiego Holdingu Hotelowego (PHH) Hotel Wieniawa we Wrocławiu od wtorku, 19 stycznia 2...
Postępują prace przy budowie S3 zadanie III, odcinek Bolków – Kamienna Góra [FILM]
W 2021 roku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad będzie kontynuowała realizację prac na trz...
Poznaliśmy oferty na opracowanie dokumentacji dla małej obwodnicy Trzebnicy
Trzy firmy złożyły oferty w przetargu na opracowanie dokumentacji małej obwodnicy Trzebnicy w ciągu...
Warszawa: biurowe plany Skanski
Szwedzka firma Skanska, działająca od 1887 roku, inwestuje w całej w Polsce, a jej flagowymi inwesty...
Warszawa: Trwa budowa apartamentowca Puławska 186 [FILM + ZDJĘCIA]
Nowy budynek przy stacji metra Wilanowska sięgnie szesnastu pięter. Znajdzie się w nim około 200 lok...
Racibórz: ARP E-Vehicles uruchomiła produkcję autobusów elektrycznych [ZDJĘCIA]
ARP E-Vehicles, spółka z Grupy Kapitałowej ARP SA, uruchomiła w Raciborzu produkcję autobusów z napę...
Jawor: Tak działa fabryka baterii samochodowych Mercedes-Benz w Jaworze [FILM]
Z końcem września 2020 roku w polskiej fabryce Mercedesa zlokalizowanej w Jaworze na Dolnym Śląsku r...
Politechnika Wrocławska remontuje zabytkową klinikę [FILM + ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Powstały w 2015 roku wydział matematyki doczeka się w tym roku swojego miejsca. Znajdzie się w nim m...