M3 Invest rusza z budową inwestycji Potokowa Apartamenty źródło: materiały inwestora

M3 Invest rusza z budową inwestycji Potokowa Apartamenty

ZDJĘCIA
Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Przygotowania do rozpoczęcia prac trwały ponad rok. Pandemia koronawirusa nie spowodowała opóźnień – M3 Invest wystartował z budową nowej inwestycji, zgodnie z wcześniej założonym planem.
Potokowa Apartamenty to drugi, po Potokowej Residence, flagowy projekt premium dewelopera M3 Invest. Osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Potokowej 39-45 na wrocławskich Maślicach. Inwestycja obejmie 33 rozkładowe apartamenty w metrażach do 76 mkw.
Budowa w trudnym okresie
Inwestor podkreśla, że budowa nowej inwestycji ruszyła w bardzo trudnym momencie. Najważniejsze było zadbanie o bezpieczeństwo pracowników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, deweloper mógł rozpocząć prace zgodnie z planem.
– Przyszło nam budować w bardzo trudnym okresie. Ogólnoświatowa pandemia, ciągły wzrost zachorowań, ograniczone prace poszczególnych urzędów. Chcieliśmy zapewnić przede wszystkim bezpieczeństwo naszym pracownikom. Wymagało to od nas wiele trudu, ale udało się rozpocząć budowę inwestycji Potokowa Apartamenty zgodnie z założonym czasem, na początku jesieni – podkreśla Piotr Jastrzębski, Prezes Zarządu M3 Invest.
fot. Jakub Zazula
Przygotowania do budowy Potokowa Apartamenty trwały ponad rok. W tym czasie deweloper musiał zdobyć wszelkie niezbędne dokumenty i pozwolenia. Wybrano również generalnego wykonawcę inwestycji. Pierwsze prace zostały już wykonane – zrobiono wykop pod podziemną halę garażową, która w przyszłości pomieści 29 pojazdów.
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie, które zdobyliśmy w tamtym okresie pozwoli nam sprawnie, i zgodnie z założeniami, poprowadzić budowę apartamentów pomimo występujących obecnie ograniczeń – dodaje Piotr Jastrzębski.
fot. Jakub Zazula
Inwestycja premium 
Potokowa Apartamenty to 3-kondygancyjny budynek, który pomieści 33 apartamenty. Część z nich będzie dwupoziomowa z tarasami z widokiem na Odrę. Mieszkańcy zyskają dostęp do podziemnego parkingu oraz naziemnych miejsc postojowych. Dodatkowo deweloper zapewnia, że w budynku pojawią się: cicha winda, wózkownia, rowerownia oraz 12 komórek lokatorskich.
M3 Invest podkreśla, że Potokowa Apartamenty to także podwyższony standard wykończenia, który obejmuje zarówno  mieszkania, jak i części wspólne. Chodzi m.in. o instalację klimatyzacji (w salonie) instalację alarmową (w każdym lokalu), ogrzewanie podłogowe w łazience, rolety elektryczne we wszystkich oknach oraz videodomofon. Każdy z mieszkańców zyska także dostęp do systemu smart home. W części wspólnej pojawi się stacja naprawcza dla rowerów, monitoring i energooszczędne oświetlenie, zielone patio, a także retencja wody opadowej (system automatycznego podlewania części wspólnych).
materiały inwestora
Atrakcyjne rabaty
Sprzedaż inwestycji ruszyła we wrześniu – ceny zaczynają się od 7 600 zł/mkw. Aktualnie M3 Invest oferuje przyszłym klientom atrakcyjne rabaty. W ofercie znajduje się szeroki wybór apartamentów – od dwupoziomowych z tarasami po jednopoziomowe z balkonami lub ogródkami.
Aktualnie skupiamy się na rabatach cenowych. Na początek oferujemy kwoty o ponad 20 tysięcy zł niższe od cen wyjściowych. Nasze podejście do klienta jest elastyczne – nie zamykamy się na rozmowy czy propozycje, lubimy gdy klienci wykazują chęć do podjęcia negocjacji dotyczących zakupu nieruchomości. Wiemy, że podczas rozmów wspólnie osiągniemy kompromis i zadowolenie klienta, które jest dla nas bardzo istotne – podkreśla Małgorzata Śliwa Kierownik Sprzedaży i Marketingu M3 Invest.
materiały inwestora
Dwa flagowe projekty
M3 Invest jest także w trakcie budowy osiedla domów szeregowych Potokowa Residence oraz osiedla domów w zabudowie bliźniaczej Zaciszny Ołtaszyn. Tutaj również wszystko idzie zgodnie z planem oraz zachowaniem wszelkich rygorów bezpieczeństwa. W sprzedaży zostały ostatnie lokale.

nowa mieszkanie w Potokowa Apartamenty

rzutnazwapowierzchniapiętropokoicena
Potokowa Apartamenty - M14+M15M14+M1567.88 m213-

Najnowsze artykuły

Następne dwa przedwojenne hotele we Wrocławiu odzyskają swój dawny blask [WIZUALIZACJE]
Już wkrótce dwa następne, zabytkowe przedwojenne budynki hotelowe w stolicy Dolnego Śląska przejdą r...
W centrum Wrocławia trwa budowa nowego biurowca [FILM + ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W samym centrum Wrocławia, kilkaset metrów od Rynku przy placu Jana Pawła II trwa budowa nowego biur...
Sii zwiększy zatrudnienie w swoim centrum w Gdańsku
Firma Sii Polska, jeden z największych dostawców usług IT, inżynieryjnych, cyfrowych i BPO w Polsce...
Osiedle Kajdasza – najładniejsze osiedle na Jagodnie od PROFIT Development [FILM]
Profit Development rozpoczyna realizację kolejnego etapu inwestycji przy ul. Kajdasza we Wrocławiu....
Wirthwein Polska uruchamia nową fabrykę w Łodzi. Będą nowe miejsca pracy
Kolejna zagraniczna firma zdecydowała się zwiększyć swoje inwestycje w Łodzi. Producent podzespołów...
Wrocław: Międzynarodowa szkoła wybrała na siedzibę liceum kompleks biurowy Centrum Południe
Kompleks biurowy Centrum Południe we Wrocławiu pozyskał kolejnego najemcę z branży edukacyjnej. We w...
Na warszawskim Mordorze rusza budowa hostelu pod najem długoterminowy
Spółka Postęp Property, należącą do fińskiego dewelopera YIT Development, podpisała z firmą Unibep S...
Dolny Śląsk: Rusza budowa kompleksu Karkonosze Springs Hotels&Resorts [WIZUALIZACJE]
We wsi Staniszów pod Jelenią Górą, u podnóża Karkonoszy, firma Oak Property należąca do grupy Europl...
Wkrótce otwarcie hotelu Diament Plaza w centrum Katowic [WIZUALIZACJE]
W samym centrum Katowic jeszcze w tym roku otwarty zostanie nowy hotel Diament Plaza z 135 pokojami,...
Amerykański BNY Mellon zwiększa zatrudnienie w swoim centrum we Wrocławiu
Amerykańska firma BNY Mellon będąca międzynarodowym liderem w dziedzinie zarządzania inwestycjami i...