M3 Invest rusza z budową inwestycji Potokowa Apartamenty źródło: materiały inwestora

M3 Invest rusza z budową inwestycji Potokowa Apartamenty

ZDJĘCIA
Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Przygotowania do rozpoczęcia prac trwały ponad rok. Pandemia koronawirusa nie spowodowała opóźnień – M3 Invest wystartował z budową nowej inwestycji, zgodnie z wcześniej założonym planem.
Potokowa Apartamenty to drugi, po Potokowej Residence, flagowy projekt premium dewelopera M3 Invest. Osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Potokowej 39-45 na wrocławskich Maślicach. Inwestycja obejmie 33 rozkładowe apartamenty w metrażach do 76 mkw.
Budowa w trudnym okresie
Inwestor podkreśla, że budowa nowej inwestycji ruszyła w bardzo trudnym momencie. Najważniejsze było zadbanie o bezpieczeństwo pracowników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, deweloper mógł rozpocząć prace zgodnie z planem.
– Przyszło nam budować w bardzo trudnym okresie. Ogólnoświatowa pandemia, ciągły wzrost zachorowań, ograniczone prace poszczególnych urzędów. Chcieliśmy zapewnić przede wszystkim bezpieczeństwo naszym pracownikom. Wymagało to od nas wiele trudu, ale udało się rozpocząć budowę inwestycji Potokowa Apartamenty zgodnie z założonym czasem, na początku jesieni – podkreśla Piotr Jastrzębski, Prezes Zarządu M3 Invest.
fot. Jakub Zazula
Przygotowania do budowy Potokowa Apartamenty trwały ponad rok. W tym czasie deweloper musiał zdobyć wszelkie niezbędne dokumenty i pozwolenia. Wybrano również generalnego wykonawcę inwestycji. Pierwsze prace zostały już wykonane – zrobiono wykop pod podziemną halę garażową, która w przyszłości pomieści 29 pojazdów.
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie, które zdobyliśmy w tamtym okresie pozwoli nam sprawnie, i zgodnie z założeniami, poprowadzić budowę apartamentów pomimo występujących obecnie ograniczeń – dodaje Piotr Jastrzębski.
fot. Jakub Zazula
Inwestycja premium 
Potokowa Apartamenty to 3-kondygancyjny budynek, który pomieści 33 apartamenty. Część z nich będzie dwupoziomowa z tarasami z widokiem na Odrę. Mieszkańcy zyskają dostęp do podziemnego parkingu oraz naziemnych miejsc postojowych. Dodatkowo deweloper zapewnia, że w budynku pojawią się: cicha winda, wózkownia, rowerownia oraz 12 komórek lokatorskich.
M3 Invest podkreśla, że Potokowa Apartamenty to także podwyższony standard wykończenia, który obejmuje zarówno  mieszkania, jak i części wspólne. Chodzi m.in. o instalację klimatyzacji (w salonie) instalację alarmową (w każdym lokalu), ogrzewanie podłogowe w łazience, rolety elektryczne we wszystkich oknach oraz videodomofon. Każdy z mieszkańców zyska także dostęp do systemu smart home. W części wspólnej pojawi się stacja naprawcza dla rowerów, monitoring i energooszczędne oświetlenie, zielone patio, a także retencja wody opadowej (system automatycznego podlewania części wspólnych).
materiały inwestora
Atrakcyjne rabaty
Sprzedaż inwestycji ruszyła we wrześniu – ceny zaczynają się od 7 600 zł/mkw. Aktualnie M3 Invest oferuje przyszłym klientom atrakcyjne rabaty. W ofercie znajduje się szeroki wybór apartamentów – od dwupoziomowych z tarasami po jednopoziomowe z balkonami lub ogródkami.
Aktualnie skupiamy się na rabatach cenowych. Na początek oferujemy kwoty o ponad 20 tysięcy zł niższe od cen wyjściowych. Nasze podejście do klienta jest elastyczne – nie zamykamy się na rozmowy czy propozycje, lubimy gdy klienci wykazują chęć do podjęcia negocjacji dotyczących zakupu nieruchomości. Wiemy, że podczas rozmów wspólnie osiągniemy kompromis i zadowolenie klienta, które jest dla nas bardzo istotne – podkreśla Małgorzata Śliwa Kierownik Sprzedaży i Marketingu M3 Invest.
materiały inwestora
Dwa flagowe projekty
M3 Invest jest także w trakcie budowy osiedla domów szeregowych Potokowa Residence oraz osiedla domów w zabudowie bliźniaczej Zaciszny Ołtaszyn. Tutaj również wszystko idzie zgodnie z planem oraz zachowaniem wszelkich rygorów bezpieczeństwa. W sprzedaży zostały ostatnie lokale.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Osiedle Safrano w Krakowie zaoferuje ekologiczne rozwiązania
Rusza przedsprzedaż kolejnego projektu Cordii w Krakowie. Osiedle Safrano to dwa eleganckie, minimal...
Amerykańska firma z branży finansowej otworzyła swoje biuro w Warszawie
Amerykański miliarder i trader Steve Cohen inwestuje w Polsce. Należąca do niego organizacja Po...
Amazon zatrudnił ostatecznie w Gliwicach nie tysiąc, a aż 2000 pracowników
Ponad 2000 osób znalazło dotychczas pracę w otwartym rok temu w Gliwicach Centrum Logistyki E-Commer...
Duża niemiecka sieć drogerii stawia na Wrocław. Ulokuje tu swoją polską centralę
Nowa, zagraniczna sieć sklepów drogeryjnych Dm-drogerie markt GmbH wchodzi do Polski. Na swoją centr...
Zostań wystawcą Targów Kielce i zdobądź nawet 800 tys. zł
Dofinansowanie do udziału m.in. w międzynarodowych przedsięwzięciach targowo-wystawienniczych mikro,...
Postępują prace przy rewitalizacji Fabryki Norblina ArtN [FILM]
Grupa Capital Park realizuje swoją flagową, wielofunkcyjną inwestycję rozrywkowo-usługowo-biurową Ar...
18 firm zgłosiło się do przetargu na budowę terminalu cargo na lotnisku Kraków-Balice
Poznaliśmy oferty firm zainteresowanych budową nowego terminalu cargo, jaki ma powstać na lotnisku K...
W Łodzi przybędzie 350 nowych miejsc pracy dzięki inwestycji niemieckiej firmy Wella
Niemiecka firma Wella, zajmująca się produkcją kosmetyków do pielęgnacji włosów wybrała Polskę na sw...
Gdynia: Nowy Publiczny Terminal Promowy prawie gotowy
W czerwcu zakończona zostanie inwestycja Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. – nowy Publiczny Termin...
W Warszawie trwa przebudowa Placu Pięciu Rogów [FILM]
W Warszawie trwa rewitalizacja placu u zbiegu ulic Brackiej, Chmielnej, Kruczej, Zgoda i Szpitalnej,...