Nawet o 37 tys. zł mniej za nowe mieszkanie! Nie przegap noworocznej promocji M3 Invest!

Nawet o 37 tys. zł mniej za nowe mieszkanie! Nie przegap noworocznej promocji M3 Invest!

Artykuł sponsorowany
REKLAMA
To jak najbardziej możliwe i do tego w atrakcyjnej, zielonej okolicy. Na takie ceny możemy liczyć w promocji przygotowanej przez M3 Invest Sp. z o.o. Sp. k.
Pożegnaliśmy z ulgą stary rok, z nadzieją patrzymy na przyszły. Może zakup nowego mieszkania, zmiana otoczenia sprawi, że uda się nam zapomnieć szybciej o izolacji, którą wymusiła na nas pandemia?
Oczekujemy szybkiego powrotu do normalności. Nie chcemy pamiętać o konieczności przebywania w zamknięciu. Po tych doświadczeniach doceniamy jak bardzo ważna jest bliskość natury, własny zielony ogródek lub taras z pięknym widokiem np. na rzekę. Wakacje z konieczności spędzone w domu mogą być fajne. Pod jednym warunkiem, że będziemy żyć w dobrze zaprojektowanym mieszkaniu i że w pobliżu znajdzie się np. stadnina koni, staw, park, ścieżki rowerowe... Wracając do domu po całym dniu spędzonym w biurze możemy poczuć się jak na urlopie, ale właśnie o to chyba chodzi. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygody, jakie daje mieszkanie w mieście i jednocześnie dostęp do naturalnych terenów rekreacyjnych. Uporządkowanych i przygotowanych do bezpiecznego uprawiania sportu. Mieszkania zaprojektowano dbając o szczegóły. Odpowiednia aranżacja, wykorzystanie przestrzeni, dostęp do światła, a jednocześnie możliwość przetrwania upałów w klimatyzowanym wnętrzu – takie są dziś oczekiwania świadomych klientów i spełnia je najnowsza inwestycja M3 Invest Sp. z o.o. Sp. k. – Potokowa Apartamenty.
W sercu wrocławskich Maślić powstaje nowoczesne osiedle. Możemy tu liczyć na kameralną atmosferę (tylko 33 mieszkania), wygodny dojazd – nowa droga oraz dostęp szkoły, żłobka, sklepów oraz terenów zielonych. Mieszkania wyposażone są w instalację klimatyzacji, system zdalnego sterowania domem tzw. SMART HOME. Czyste powietrze nawet zimą zapewnią okna z filtrami antysmogowymi. Należy zwrócić uwagę na odpowiednie położenie budynku oraz dużą ilość okien, które gwarantują dostęp do naturalnego światła słonecznego przez cały rok. Nowoczesny monitoring części wspólnych to gwarancja bezpieczeństwa. Naturalne materiały wykończeniowe (wysokiej jakości deski na tarasach, drewniane schody na antresole), części wspólne będą wykończone w standardzie premium – to wszystko podkreśla indywidualny charakter inwestycji. 
materiały inwestora

Potokowa Apartamenty to unikatowa alternatywa dla osób, które cenią wygodę, bezpieczeństwo, wysoki standard wykończenia oraz nowoczesny design.
Jeśli szukasz mieszkania "kompletnego" to właśnie na tę propozycję należy skierować swoją uwagę. Doskonały projekt możemy podziwiać na wizualizacjach
Deweloper od dłuższego czasu współpracuje z lokalną społecznością. Projekt i jego realizacja uzupełniają potrzeby mieszkańców Maślić – zarówno tych obecnych, jak i przyszłych. Inwestor zadbał o to, aby nowi właściciele mieszkań czuli się tu jak w domu.Więcej zdjęć dostępnych w galerii.
Realizacja nowej inwestycji, mimo pandemii przebiega zgodnie z założonym harmonogramem. Dlatego nie czekaj! Już dziś zaplanuj zakup swojego nowego mieszkania – skorzystaj z promocyjnych cen! 
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do kontaktu z M3 Invest Sp. z o.o. Sp. k. Budynek wielorodzinny Potokowa Apartamenty zlokalizowany przy ul. Potokowej 39-45. W ofercie mieszkania od 27 do 76 mkw. 
Ceny na wybrane mieszkania obniżone nawet o 37 tys. złotych ("Promocja Noworoczna 2021").

Komentarze (2)

Napisz komentarz
benek(gość)
@
Zainteresowany
(gość)
Jestem zainteresowany kupnem. Mam jednak pytanie o to ile czasu zajmuje dojazd do centrum. O której muszę wyjechać aby o w dzień roboczy być na placu JP II o godzinie 8 rano?
Od 25 minut, do godziny. Motorem najlepiej :)
Zainteresowany(gość)
Jestem zainteresowany kupnem. Mam jednak pytanie o to ile czasu zajmuje dojazd do centrum. O której muszę wyjechać aby o w dzień roboczy być na placu JP II o godzinie 8 rano?

Najnowsze artykuły

Budowa The Bridge w Warszawie coraz bliżej
Ghelamco rozpoczyna przygotowania do budowy wieżowca The Bridge. Budynek stanie u zbiegu ulicy Towar...
Kraków: Miasto planuje nową kładkę na Dębnikach
Rada miasta na wniosek wiceprzewodniczącego Rafała Komarewicza zleciła Zarządowi Inwestycji Miejskic...
Kolejna amerykańska firma stawia na Katowice
Hyland Software, amerykańska firma z branży IT, która zainwestowała w Katowicach w ubiegłym roku otr...
Warszawa: Central Point przyciąga najemców [FILM]
Firma prawnicza Wolf Theiss zdecydowała się wynająć w Central Point 1500 mkw. powierzchni...
Kraków: Przy rondzie Matecznego powstaje nowe osiedle
Przy ulicy Rydlówka, niedaleko ronda Matecznego, deweloper Echo Investment rozpoczyna realizację osi...
Cukrownia Apartamenty stanie w Szczecinie
Przy ul. Południowej i Floriana Krygiera w Szczecinie, na przeszło 6 ha działce powstaje osiedle Cuk...
Trwają prace nad dokumentacją dla trasy S8 na odcinku: Wrocław - Kłodzko
W trakcie opracowania jest Studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe (STEŚ) dla rozbudowy trasy ek...
Kraków: Tramwajem przez Aleje
Miasto Kraków rozpisało przetarg na koncepcję nowej linii tramwajowej, miałaby ona przebiegać pomięd...
Kraków: Utrudnienia na ulicy Podgórskiej
Z powodu kolejnego etapu prac konstrukcyjnych mostów kolejowych nad Wisłą, dziś 25 stycznia zamknięt...
Rewitalizacja XVIII wiecznego pałacyku Pücklera. Muzeum bolesławieckiej ceramiki zmieni swoją siedzibę.
Za 20 mln zł zostanie wyremontowana nowa siedziba Muzeum Ceramiki w Bolesławcu – ze 189 złożonych pr...