Nawet o 37 tys. zł mniej za nowe mieszkanie! Nie przegap noworocznej promocji M3 Invest!

Nawet o 37 tys. zł mniej za nowe mieszkanie! Nie przegap noworocznej promocji M3 Invest!

Artykuł sponsorowany
REKLAMA
To jak najbardziej możliwe i do tego w atrakcyjnej, zielonej okolicy. Na takie ceny możemy liczyć w promocji przygotowanej przez M3 Invest Sp. z o.o. Sp. k.
Pożegnaliśmy z ulgą stary rok, z nadzieją patrzymy na przyszły. Może zakup nowego mieszkania, zmiana otoczenia sprawi, że uda się nam zapomnieć szybciej o izolacji, którą wymusiła na nas pandemia?
Oczekujemy szybkiego powrotu do normalności. Nie chcemy pamiętać o konieczności przebywania w zamknięciu. Po tych doświadczeniach doceniamy jak bardzo ważna jest bliskość natury, własny zielony ogródek lub taras z pięknym widokiem np. na rzekę. Wakacje z konieczności spędzone w domu mogą być fajne. Pod jednym warunkiem, że będziemy żyć w dobrze zaprojektowanym mieszkaniu i że w pobliżu znajdzie się np. stadnina koni, staw, park, ścieżki rowerowe... Wracając do domu po całym dniu spędzonym w biurze możemy poczuć się jak na urlopie, ale właśnie o to chyba chodzi. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygody, jakie daje mieszkanie w mieście i jednocześnie dostęp do naturalnych terenów rekreacyjnych. Uporządkowanych i przygotowanych do bezpiecznego uprawiania sportu. Mieszkania zaprojektowano dbając o szczegóły. Odpowiednia aranżacja, wykorzystanie przestrzeni, dostęp do światła, a jednocześnie możliwość przetrwania upałów w klimatyzowanym wnętrzu – takie są dziś oczekiwania świadomych klientów i spełnia je najnowsza inwestycja M3 Invest Sp. z o.o. Sp. k. – Potokowa Apartamenty.
W sercu wrocławskich Maślić powstaje nowoczesne osiedle. Możemy tu liczyć na kameralną atmosferę (tylko 33 mieszkania), wygodny dojazd – nowa droga oraz dostęp szkoły, żłobka, sklepów oraz terenów zielonych. Mieszkania wyposażone są w instalację klimatyzacji, system zdalnego sterowania domem tzw. SMART HOME. Czyste powietrze nawet zimą zapewnią okna z filtrami antysmogowymi. Należy zwrócić uwagę na odpowiednie położenie budynku oraz dużą ilość okien, które gwarantują dostęp do naturalnego światła słonecznego przez cały rok. Nowoczesny monitoring części wspólnych to gwarancja bezpieczeństwa. Naturalne materiały wykończeniowe (wysokiej jakości deski na tarasach, drewniane schody na antresole), części wspólne będą wykończone w standardzie premium – to wszystko podkreśla indywidualny charakter inwestycji. 
materiały inwestora

Potokowa Apartamenty to unikatowa alternatywa dla osób, które cenią wygodę, bezpieczeństwo, wysoki standard wykończenia oraz nowoczesny design.
Jeśli szukasz mieszkania "kompletnego" to właśnie na tę propozycję należy skierować swoją uwagę. Doskonały projekt możemy podziwiać na wizualizacjach
Deweloper od dłuższego czasu współpracuje z lokalną społecznością. Projekt i jego realizacja uzupełniają potrzeby mieszkańców Maślić – zarówno tych obecnych, jak i przyszłych. Inwestor zadbał o to, aby nowi właściciele mieszkań czuli się tu jak w domu.Więcej zdjęć dostępnych w galerii.
Realizacja nowej inwestycji, mimo pandemii przebiega zgodnie z założonym harmonogramem. Dlatego nie czekaj! Już dziś zaplanuj zakup swojego nowego mieszkania – skorzystaj z promocyjnych cen! 
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do kontaktu z M3 Invest Sp. z o.o. Sp. k. Budynek wielorodzinny Potokowa Apartamenty zlokalizowany przy ul. Potokowej 39-45. W ofercie mieszkania od 27 do 76 mkw. 
Ceny na wybrane mieszkania obniżone nawet o 37 tys. złotych ("Promocja Noworoczna 2021").

nowa mieszkanie w Potokowa Apartamenty

rzutnazwapowierzchniapiętropokoicena
Potokowa Apartamenty - M14+M15M14+M1567.88 m213-
REKLAMA