[Polska] Ceny najtańszych mieszkań deweloperskich

[Polska] Ceny najtańszych mieszkań deweloperskich

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Ile kosztują najniżej wycenione mieszkania, wystawione do sprzedaży przez deweloperów? Portal nieruchomości Dompress.pl prezentuje ceny najtańszych lokali, dostępnych obecnie w powstających osiedlach.
Mirosław Kujawski, członek zarządu LC Corp Obecnie mamy w sprzedaży 20 inwestycji w pięciu największych miastach Polski. Ceny mieszkań zaczynają się od 3.800 zł/m kw. Projekty, w których metr kwadratowy jest najtańszy, to m.in. Słoneczne Miasteczko w Krakowie, Osiedle Przy Srebrnej w Gdańsku, Dolina Piastów we Wrocławiu oraz Powstańców 33 w podwarszawskich Ząbkach.Warto zaznaczyć, że poza ceną za mkw. ważny jest układ mieszkania oraz to ile pomieszczeń zaprojektowano na danym metrażu. Posiadamy na przykład w ofercie mieszkania trzypokojowe o powierzchni poniżej 50 m kw., dzięki czemu ich cena całkowita jest atrakcyjna.
Wioletta Kleniewska, dyrektor marketingu i sprzedaży w PolnordW warszawskiej inwestycji Śródmieście Wilanów można kupić mieszkanie w cenie od 276 tys. zł, natomiast w Brzozowym Zakątku, który także zlokalizowany jest w Wilanowie, a przy zakupie lokalu można skorzystać z programu dopłat, ceny zaczynają się od 236,8 tys. zł. W trzecim etapie inwestycji Ku Słońcu w Szczecinie mieszkania są do nabycia od 158 tys. zł, a w czwartej fazie gdańskiego osiedla 2 Potoki najniżej wyceniony lokal kosztuje 164 tys. zł. W Olsztynie w osiedlu Tęczowy Las mamy w ofercie mieszkania w kwocie od 138 tys. zł, a w łódzkim projekcie City Park od 131,8 tys. zł.    
Mirosław Bednarek, prezes zarządu Matexi PolskaInwestycją bardzo atrakcyjną cenowo jest Księżycowa 60 zlokalizowana na warszawskich Bielanach. Rozsądne ceny, duża część mieszkań dostępna z dopłatą MdM, a przy tym jakość trzymająca standardy Matexi i lokalizacja w rozwijającej się części Bielan to atuty dające temu projektowi dobrą pozycję na rynku w segmencie popularnym. Do końca roku w tej inwestycji można dodatkowo kupić wybrane mieszkania z upustem 10 tys. zł. Na święta przygotowaliśmy prezent dla naszych klientów. Osoby, które dokonają zakupu jeszcze w tym roku w naszych aktualnie oferowanych inwestycjach, wybrane mieszkania mogą kupić z rabatem, który mieści się w przedziale od 10 tys. zł do nawet 30 tys. zł. 
Iwona Chmielewska, wicedyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Monday DevelopmentProwadzimy sprzedaż mieszkań w kilku inwestycjach w Poznaniu oraz w Suchym Lesie. W Osiedlu Czarnieckiego w poznańskiej Wildzie trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze dostępne jest w cenie 5.450 zł za m kw. W osiedlu Hevelia zlokalizowanym w Grunwaldzie mamy w ofercie 6 ostatnich mieszkań, które można kupić w cenie wyprzedażowej – niższej nawet o 25 tys. zł. Inwestycja w podpoznańskim Suchym Lesie skierowana jest do osób poszukujących odpoczynku od miejskiego zgiełku. W Osiedlu Szafirowym ceny rozpoczynają się od 4.600 zł za m kw.
Adrian Potoczek, dyrektor ds. sprzedaży w Wawel ServiceZ okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla naszych klientów akcję rabatową, dzięki czemu przy zakupie nowego lokalu gwarantujemy metr kwadratowy mieszkania gratis. W niedawno rozpoczętej inwestycji Piasta Park w krakowskich Mistrzejowicach mieszkania można kupić w cenie od 3.999 zł/m kw. To niewiele, biorąc pod uwagę oferowany standard nieruchomości i jej lokalizację. Mieszkania dostępne są w niej w programie MdM. Podobnie, jak w przypadku energooszczędnych, krakowskich inwestycjach Borkowska i Halszki, w których ceny za metr kwadratowy lokali zaczynają się od 5.247 zł. Niewiele droższe, oferowane w kwocie od 5.600 zł za m kw., są lokale przy Lema na krakowskim Dąbiu. Najniższe ceny można jednak znaleźć w naszej inwestycji Pod Sekwojami w Brzesku, która też jest objęta programem MdM. Cena za metr zaczyna się w niej od 3.100 zł.
Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.W ofercie J.W. Construction klienci mają do wyboru duży wachlarz lokali o zróżnicowanych metrażach, zlokalizowanych na warszawskiej Woli, w Białołęce, Tarchominie oraz innych miastach Polski, jak również domy znajdujące się w niedalekiej odległości od Warszawy. Metr kwadratowy mieszkania w osiedlu Zielona Dolina w Warszawie kosztuje od 4.390 zł, w inwestycji Nowe Tysiąclecie w Katowicach – od 4.500 zł z rabatem przy zakupie w wysokości 5 tys. zł, w projekcie Bernadowo Park w Gdyni – od 5.500 zł z dodatkowym miejscem postojowym gratis, a w Willi ONE w Warszawie – od 6.350 zł. W warszawskiej inwestycji Bliska Wola klienci mogą nabyć wykończone mieszkanie w cenie od 216 tys. zł, natomiast w osiedlu Villa Campina, kwalifikującym się do rządowego programu MdM, domy w podwarszawskich Kaputach proponujemy w cenie od 480 tys. zł.
Lidia Fedorczuk, kierownik sprzedaży w Atlas EstatesSzczególnie atrakcyjnie wycenione mieszkania mamy w sprzedaży w dwóch lokalizacjach w Warszawie. W listopadzie rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań z drugiego etapu inwestycji Apartamenty Krasińskiego, w budynku zlokalizowanym w zacisznym zakątku zielonego Żoliborza, z dobrym dojazdem do centrum oraz funkcjonalnym i eleganckim projektem architektonicznym pracowni Kuryłowicz & Associates. Mieszkania w tej inwestycji są dostępne w cenach od 7.735 zł za m kw. Dla pierwszych klientów, którzy zdecydują się na podpisanie umowy oferujemy dodatkowy rabat.W budynku ConceptHouse Mokotów, położonym w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów oraz kompleksu biurowego Mokotów Business Park, ceny zaczynają się od 6.039 zł za m kw. Dostępne jest też trzypokojowe mieszkanie zaaranżowane we współpracy z architektem wnętrz, w pełni wykończone, umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD, w cenie 10.500 zł za m kw. Stawki zostały obniżone, dlatego że w tej lokalizacji mamy w ofercie już tylko kilka ostatnich lokali, objętych wyprzedażą.
Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych w ECO-ClassicW tej chwili oferujemy naszym klientom mieszkania w trzech inwestycjach. Najtańsze mieszkania w inwestycji Hubertus, zlokalizowanej na warszawskim Służewcu oferujemy od 6.550 zł/m kw. W nowoczesnym, usytuowanym w Śródmieściu Warszawy 17-piętrowym budynku Apartamenty TRIO zostało już tylko 5 apartamentów, najtańszy z nich kosztuje 9.900 zł/m kw. W inwestycji Wolne Miasto w Gdańsku, gdzie na 11 hektarowej działce z zachowanym drzewostanem powstały dwa z zaplanowanych 7 budynków, oferujemy mieszkania w cenie od 4.590 zł/m kw.
Janusz Miller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Home InvestHome Invest aktualnie świętuje 10-te urodziny działalności deweloperskiej. Z tej okazji przygotowaliśmy jubileuszową ofertę 10 mieszkań z 10 proc. rabatem na 10. lecie Home Invest. W związku z tym, ceny mieszkań w naszej bielańskiej inwestycji Na Sokratesa zaczynają się już od 6.899 zł/m kw., natomiast w inwestycji Krasińskiego 58 na Żoliborzu od 7.293 zł/m kw.
Katarzyna Pietrzak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Victoria Dom S.A.W warszawskim osiedlu Viva Garden 2 przy ul. Białołęckiej można znaleźć mieszkania w cenie od 5.390 zł/m kw. W naszej najnowszej inwestycji, w Osiedlu Classic III zlokalizowanym przy ulicy Modlińskiej w Warszawie od grudnia rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w promocyjnych cenach od 5.600 zł/m kw. Oferta skierowana jest do klientów, którzy ubiegają się o kredyt w ramach programu MdM. Do mieszkań budowanych w poprzedniej fazie projektu można wprowadzić się już pod koniec 2016 roku. Dla osób, które chciałyby zamieszkać w sercu warszawskiego Targówka mamy lokale w osiedlu Przy Parku. 
Paulina Mudryk, reprezentująca WAN S.A.W warszawskiej inwestycji Apartamenty Marymoncka oferujemy mieszkania w cenie od 7.670 zł/m kw. W projekcie Apartamenty Vęgoria w Węgorzewie można kupić lokale od 3.000 zł/m kw. Domy w podwarszawskim osiedlu Park Chojnów są dostępne w cenie od 720 tys. zł. W krakowskich Apartamentach Wielicka mamy w ofercie mieszkania w kwocie od 4.839 zł/m kw. 
Wojciech Stisz z Barc Warszawa S.A.W osiedlu Tarasy Dionizosa w warszawskiej Białołęce 24-metrowe kawalerki oferujemy w cenie od 143 tys. zł. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 m kw. kosztuje od 215 tys. zł. Inwestycja jest objęta programem MdM. 
Eryk Nalberczyński, dyrektor ds. sprzedaży Lokum Deweloper Lokum Deweloper oferuje mieszkania w wysokiej jakości, w podwyższonym standardzie, a każda z inwestycji znajduje się w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia lub jego pobliżu. W osiedlu Lokum di Trevi, położonym na Tarnogaju we Wrocławiu, dostępne jest mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ponad 47 m kw. w cenie 5.828 zł/m kw. Przy ulicy Bajana w osiedlu Lokum da Vinci trzypokojowe mieszkanie o metrażu ponad 68 m kw. można kupić za 5.896 zł/m kw. Z kolei nasza najnowsza inwestycja Lokum Victoria na Starym Mieście we Wrocławiu oferuje mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią o pow. ok. 48 mkw. za 5.921 zł/m kw. Na gotowym osiedlu Lokum Viva na Starym Mieście – Szczepinie mamy w sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o metrażu ok. 71 m kw. za 5.999 zł/m kw.Najniższe całościowe ceny mają mieszkania najmniejsze, kawalerki i lokale dwupokojowe, do 40 m kw. Takie mieszkania mamy dostępne na osiedlach: Lokum di Trevi za 217 tys. zł, Lokum da Vinci za 224 tys. zł i Lokum Victoria za 268 tys. zł.
Marcin Zaremba-Śmietański, główny analityk i członek Zarządu Operacyjnego w Grupie Deweloperskiej GEOW zakończonej, krakowskiej inwestycji Biała Polana, zostały ostatnie 4 mieszkania. Do końca grudnia można je nabyć w specjalnej promocji w cenie 5.360 zł/m kw. We wrocławskiej inwestycji Nowy Horyzont, gdzie z okazji zakończenia kolejnego etapu ruszyła promocja, ceny rozpoczynają się od 4.300 zł za m kw. Inwestycja objęta jest programem MdM, co daje szansę na uzyskanie dofinansowania w wysokości nawet 90 tys. zł. W Katowicach w osiedlu Atrium Geo można kupić mieszkanie już za 4.550 zł/m kw.
Marta Jagłowska, marketing manager w firmie MarvipolW poszczególnych, warszawskich projektach, zależnie od standardu wykończenia i lokalizacji osiedla, a także umiejscowienia i funkcjonalności samego lokalu mieszkalnego, ceny w ofercie zaczynają się od 5.300 zł/m kw. – w Osiedlu Zielona Italia. Najniższa cena w inwestycji ArtEco zlokalizowanej na Żoliborzu to 7.290 zł/m kw. Stawki podlegają negocjacji.
Tomasz Sujak, członek zarządu Archicom S.A.Grupa Archicom prowadzi obecnie 10 projektów deweloperskich we wszystkich częściach Wrocławia. Sprzedajemy mieszkania zarówno z segmentu popularnego, jak również apartamenty. Aktualnie w czterech projektach mamy mieszkania objęte rządowym programem dopłat Mieszkanie dla Młodych: Słoneczne Stabłowice, Na Ustroniu, Cztery Pory Roku i Olimpia Port. Mocno zdywersyfikowana oferta Archicomu pozwala każdemu klientowi na znalezienie mieszkania zgodnego  jego preferencjami. Ceny lokali zaczynają się od 5.050 zł/m kw. (Słoneczne Stabłowice) do 9.000 zł/m kw. (Ogrody Hallera).

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Trwa przebudowa stacji towarowej Katowice Szopienice Północne [ZDJĘCIA]
Efektywne wykorzystanie przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. środków unijnych m.in. z Programu Oper...
W wakacje 2022 roku zatankujesz przy drodze S3 pomiędzy Lubinem a Polkowicami
Rozpoczęły się prace przygotowawcze do budowy stacji paliw na Miejscach Obsługi Podróżnych (MOP) Lub...
Wzgórze Partyzantów gotowe do I etapu remontu. Miasto czeka na rządową promesę [FILM + ZDJĘCIA]
Jest już gotowa dokumentacja projektowa rewaloryzacji części Bastionu Sakwowego (Wzgórza Partyzantów...
Rząd zwiększy dotację do budowy trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór
Bardzo dobre informacje dla Wrocławia. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zadecydowało o z...
Polska firma z branży technologicznej otwiera swoje biuro w Gdyni
Będą nowe miejsca pracy w Gdyni. Polska firma technologiczna Future Processing, z główną siedzibą w...
Trei Real Estate otworzył park handlowy w Chorzowie
Trei Real Estate Poland otworzył park handlowy przy ul. Szpitalnej w Chorzowie. W obiekcie o powierz...
Osiedle Via Flora powstanie na gdańskim Chełmie
Via Flora, nowa propozycja Develii w Gdańsku, powstanie przy ul. Ptasiej, w obrębie zielonej i spoko...
Na budynku D w kompleksie Quorum zawisła wiecha. Trwa również budowa dwóch wieżowców [FILM]
Na budynku D największego wrocławskiego projektu mixed-use Quorum przy ul. Sikorskiego zawisła wiech...
Real Logistics otwiera biuro w West Forum
Real Logistics, to polska firma spedycyjno-transportowa, specjalizująca się w transporcie lądowym, k...
W Krakowie trwa budowa estakady kolejowej Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej [FILM + ZDJĘCIA]
Międzynarodowa trasa kolejowa E30 zwiększy możliwości podróży w regionie i w połączeniach dalekobież...