Potokowa Apartamenty

Potokowa Apartamenty

Wrocław/Maślice/Potokowa 39

1 mieszkanie o metrażu od 67.88 m2

1
4
118
4
REKLAMA
rzutnazwapowierzchniapiętrocena
Potokowa Apartamenty - M14+M15M14+M1567.88 m21-

O inwestycji Potokowa Apartamenty

Za inwestycję zlokalizowaną przy ulicy Potokowej 39 na wrocławskich Maślicach odpowiada deweloper M3 Invest. Projekt przygotowała pracownia BCM Architekci.

Potokowa Apartamenty to budynek wielorodzinny z czterema kondygnacjami nadziemnymi (w tym antresola). Znajdują się w nim 33 mieszkania w metrażach 27-76 mkw. Część z nich jest dwupoziomowa, przynależą do nich tarasy (wykończone deską kompozytową) z widokiem na Odrę. Mieszkańcy mają do dyspozycji m.in. 29 miejsc parkingowych w garażu podziemnym, 8 stanowisk naziemnych i 12 komórek lokatorskich. Skorzystają też z windy, rowerowni i wózkowni.

Deweloper przewidział podwyższony standard wykończenia nie tylko mieszkań, ale i części wspólnych. W pierwszym przypadku chodzi m.in. o instalację klimatyzacji (w salonie) oraz alarmu (w każdym lokalu), ogrzewanie podłogowe w łazience, rolety elektryczne we wszystkich oknach, videodomofon oraz system smart home. Drugi obejmuje stację naprawczą rowerów, monitoring i energooszczędne oświetlenie części wspólnych, zielone patio, a także retencję wody opadowej (system automatycznego podlewania części wspólnych).
Potokowa Apartamenty
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
Jakub Zazula
+7
Jakub Zazula
+31
Jakub Zazula
+56
Mariusz Bartodziej
+11
REKLAMA