Potokowa Apartamenty II

Potokowa Apartamenty II

Mieszkania/Wrocław/Fabryczna/Maślice/Potokowa 43
REKLAMA
inwestorM3 Invest Sp. z o.o. Sp.k.
projektantBCM Architekci Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2023

O inwestycji Potokowa Apartamenty II

II a zarazem ostatni etap inwestycji Potokowa Apartamenty składa się z trzech kondygnacji oraz antresoli. Projekt stanowi 25 mieszkań o powierzchni od 36,94 do 103,47 mkw.


Do apartamentów przynależne są balkony, do wybranych też tarasy wykończone deską kompozytową, ogródki na parterze, antresole na ostatniej kondygnacji. Lokale wyposażone są w instalację klimatyzacji w salonie, ogrzewanie podłogowe w łazience, rolety elektryczne w każdym oknie, system inteligentnego domu, wideodomofon, instalację alarmową i drzwi antywłamaniowe. W dwupoziomowych mieszkaniach wykonane są drewniane schody. W inwestycji oferowane są usługi wykończenia wnętrz.


Teren inwestycji jest objęty monitoringiem, zagospodarowany w chodniki, nasadzenia zieleni i zielone patio, elementy małej architektury. Zastosowano energooszczędne oświetlenie części wspólnych, system automatycznego podlewania trawników z wykorzystaniem wody opadowej. W budynkach zaprojektowane są winda, rowerownia / wózkownia, komórki lokatorskie. Do dyspozycji mieszkańców są stacja naprawy rowerów, miejsca postojowe naziemne i w garażu podziemnym.

Opinie o Potokowa Apartamenty II

Napisz komentarz
REKLAMA