Potokowa Apartamenty II – premiera nowej inwestycji na Maślicachźródło: Inwestor

Potokowa Apartamenty II – premiera nowej inwestycji na Maślicach

Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Apartamenty pierwszego etapu inwestycji zostały już praktycznie wyprzedane – w ofercie pozostało ostatnie mieszkanie. W poniedziałek 4 października inwestor rozpoczyna sprzedaż II etapu Potokowa Apartamenty. Jest to ostatnia szansa, aby kupić mieszkanie o podwyższonym standardzie wykończenia od dewelopera M3 Invest na Maślicach.
Napisać, że to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej udanych projektów mieszkaniowych we Wrocławiu to jakby nie napisać nic! Do sprzedaży trafiają właśnie ostatnie apartamenty – tylko 25 lokali. 
Potokowa Apartamenty to inwestycja realizowana od 2020 roku, drugi i ostatni etap zakończy ten kameralny projekt. Deweloper informuje o tym na swoich stronach internetowych i podkreśla jednocześnie, że to już "ostatni rozdział"…
Wystarczy zapoznać się z inwestycją, by zrozumieć, dlaczego wszyscy zaangażowani w realizację projektu Potokowa Apartamenty będą wspominać go z naprawdę nieukrywanym sentymentem. Niewiele nowoczesnych osiedli może zaoferować swoim mieszkańcom widok na tak piękną panoramę okolic. Nowoczesne budynki powstały w bezpośrednim sąsiedztwie tras rekreacyjnych wzdłuż malowniczego brzegu Odry.

Podwyższony standard wykończenia

Każdy apartament posiada indywidualny charakter. Wzorem pierwszego, realizowanego projektu Potokowa Apartamenty, wszystkie mieszkania będą wykończone w podwyższonym standardzie. Nie zabraknie nowinek technologicznych – możliwości zdalnego zarządzania urządzeniami w mieszkaniu, alarmu, ogrzewania podłogowego w łazience czy instalacji klimatyzacji w salonie. To tylko część udogodnień i rozwiązań, które będą zastosowane dla poprawy komfortu przyszłych mieszkańców. Inwestycja jest dostosowana dla osób niepełnosprawnych. 
REKLAMA

Z widokiem na zieloną panoramę Wrocławia

Należy podkreślić, że trudno wskazać miejsce, które będzie konkurowało z Potokowa Apartamenty II biorąc pod uwagę otoczenie naturalnych terenów jako główne kryterium oceny. Inwestycja jest realizowana wśród naturalnej zieleni. Z tarasów i balkonów będzie można podziwiać zieloną panoramę miasta i monumentalny Most Rędziński, który stał się wizytówką tej części Wrocławia.

Tylko 25 apartamentów w sprzedaży

Od poniedziałku 4 października klienci będą mogli rozpocząć rezerwację na zakup apartamentów, 12 komórek lokatorskich, 27 miejsc postojowych w garażu podziemnym i 4 miejsc parkingowych naziemnych. 
Do sprzedaży trafi tylko 25 kameralnych apartamentów rozmieszczonych na trzech kondygnacjach i antresoli. Mieszkania od 36,94 do 103,47 mkw. będą zintegrowane z własnymi ogródkami, balkonami lub przestronnymi tarasami. 

WYBIERZ MIESZKANIE DLA SIEBIE! TEJ PREMIERY NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ!

REKLAMA