Znajdź swoje miejsce na ziemi z inwestycją Potokowa Residence źródło: Materiały inwestora

Znajdź swoje miejsce na ziemi z inwestycją Potokowa Residence

Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Kameralna zabudowa, luksusowy standard wykończenia w cenie domu oraz bliskość terenów zielonych zapewni przyszłym lokatorom osiedla Potokowa Residence komfortowe życie oraz niezwykłe miejsce do zamieszkania. Najnowszy projekt deweloperski spółki M3 Invest położony jest na Maślicach, jednym z modniejszych osiedli Wrocławia. Doświadczenie inwestora zaowocuje inwestycją spełniającą oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

M3 Invest Sp. z o.o. działa na rynku od 2009 roku. Prężnie się rozwija – w ciągu 10 lat zrealizował 4 inwestycje, a dwie kolejne są w planach. Jedną z najnowszych propozycji dewelopera jest Potokowa Residence powstająca przy ulicy Potokowej 39-45 na wrocławskich Maślicach. Osiedle będzie luksusowe, co oznacza, że każdy detal został zaprojektowany z najwyższą starannością, a całość jest doskonale przemyślana. 

Odpocznij od zgiełku miasta

Potokowa Residence jest idealną opcją dla tych, którzy pragną po całym dniu spędzonym poza domem odpocząć od hałasu i zaszyć się w swoim wymarzonym domu z ogrodem. Osiedle składać się będzie z 11 dwukondygnacyjnych szeregowych domów z antresolami. Do każdego z nich będzie przynależeć prywatny ogród, który pozwoli na poranne śniadania wśród zieleni, klimatyczne grille z przyjaciółmi czy leniwy odpoczynek z książką na hamaku. Maślice są jednym z dynamiczniej rozwijających się osiedli Wrocławia. Nic zatem dziwnego, że M3 Invest postawiło na tak prestiżową lokalizację swojej inwestycji. Potokowa Residence położona jest na lekkim wzniesieniu, co niewątpliwie jest jednym z walorów całej zabudowy. Zapewni to nie tylko niesamowite widoki, ale również bezpieczeństwo oraz uczucie beztroski. Niedaleko osiedla znajduje się rzeka Odra – tereny wzdłuż niej są idealnym miejscem na długie spacery, przejażdżkę rowerem czy obserwację przyrody. W pobliżu położony jest również las Pilczycki, stanowiący fantastyczną opcję dla osób aktywnie spędzających wolny czas. Całość osiedla jest otoczona zielenią, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się ciszą oraz spokojem, bez rezygnacji z wygód oferowanych przez miasto. Warto również wspomnieć o stadninie koni mieszczącej się nieopodal inwestycji. Będzie ona stanowić jedną z wielu atrakcji dla rodzin z dziećmi. 

Wszystko w zasięgu ręki

W okolicy od lat dominuje zabudowa jednorodzinna. Zaledwie 2 kilometry od inwestycji położone jest centrum handlowe N-Park Maślice, kompleksowo wyposażone w sklepy, usługi oraz restauracje. Potokowa Residence jest również dobrze skomunikowana z centrum miasta, co niewątpliwie zainteresuje przyszłych lokatorów. Zaledwie parę metrów od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, z którego odjeżdża linia 104, natomiast niewiele dalej linie 102 oraz 103. Blisko jest również do przystanków tramwajowych położonych przy stadionie wrocławskim – odjeżdżają stamtąd linie 3, 10, 20 oraz 31. Dodatkowo znajduje się tam ogólnodostępny parking, gdzie można zostawić swoje auto i przesiąść się na komunikację miejską. Warto wspomnieć, że w przyszłości w ciągu ulicy Maślickiej ma zostać poprowadzona linia tramwajowa. Zmotoryzowanych zainteresuje fakt, że mają oni doskonały dojazd do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. 

Rodzice z pewnością ucieszą się, że ich pociechy będą miały dogodny dostęp do edukacji. Niecałe 1,5 kilometra od osiedla Potokowa Residence położony jest zespół szkolno-przedszkolny nr 12. Niewiele dalej znajduje się żłobek – niewątpliwe ułatwi to życie przyszłym rodzicom. Mieszkańców lubiących sport zainteresuje fakt, że w centrum handlowym N-Park jest siłownia. Niedaleko jest również do stadionu – odbywają się tam liczne imprezy kulturalne, widowiskowe czy sportowe. W pobliżu znajduje się również kąpielisko Królewiecka, gdzie można bezpiecznie kąpać się pod okiem ratownika, a latem urządzić grilla. 

Zapewnij sobie luksus

Potokowa Residence to osiedle 11 okazałych domów w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku oraz ogrodem w dwóch wariantach metrażowych: 138,7 oraz 140,4 mkw. Układ pomieszczeń jest niezwykle funkcjonalny, może być dopasowany pod indywidualne potrzeby klienta. Atutem inwestycji jest luksusowy standard wykończenia, za który nie trzeba dodatkowo płacić – wszystko jest w cenie domu. M3 Invest oferuje m.in filtry antysmogowe oraz specjalne oczyszczacze, które zadbają o jakość powietrza we wnętrzach. Każdy z domów będzie wyposażony w system smart home, dzięki któremu mieszkańcy będą mogli zdalnie sterować oświetleniem, ogrzewaniem czy roletami zewnętrznymi. Dodatkowo całe osiedle będzie ogrodzone oraz monitorowane, tak by żadna postronna osoba nie miała do niego dostępu. Każdy dom będzie wyposażony w drzwi antywłamaniowe oraz czujniki dymu. Z myślą o oszczędności utrzymania domu zamontowane zostaną okna z termoizolacją. Przewidziano także zamontowanie ogrzewania podłogowego na parterze (wyłączając garaż) oraz w łazienkach na piętrze i antresoli. Inwestor pomyślał również o ekologii, planując zamontować system odzyskiwania wody deszczowej. Potokowa Residence zostanie podłączona do miejskiej sieci ciepłowniczej Fortum. W każdym domu zaprojektowano 4 sypialnie, 2 garderoby, salon kąpielowy oraz prywatną sferę znajdującą się na antresoli. Niewątpliwym atutem jest możliwość zamontowania kominka, który w chłodne, zimowe wieczory zapewni atmosferę ciepła i luksusu. Warto wspomnieć, że domy posiadać będą bardzo przestronne tarasy, na których można zamontować jacuzzi bądź inne udogodnienia. Przyszli mieszkańcy, którzy zamieszka ją na Potokowej, będą mogli cieszyć się z życia w najwyższej jakości. 

Znajdź swoje miejsce na ziemi

Przejrzystość formy oraz unikatowy design sprawią, że Potokowa Residence będzie ikoną stylu oraz esencją dobrego smaku. To nie tylko miejsce idealne dla rodzin z dziećmi, ale także dla tych, którzy rozpoczynają swoją drogę życiową i pragną mieszkać w ciszy i spokoju, nie martwiąc się otaczającym ich światem. Osiedle jest bezpieczne, wokół znajduje się dużo zieleni, a w promieniu kilku kilometrów znajdują się liczne udogodnienia. Przyszli mieszkańcy nie muszą martwić się również wykończeniem domu pod klucz, gdyż spółka M3 Invest oferuje atrakcyjne pakiety wykończeniowe.

REKLAMA