Nowe domy do kupienia! Rusza II etap Potokowa Residence od M3 Invest źródło: Materiały inwestora

Nowe domy do kupienia! Rusza II etap Potokowa Residence od M3 Invest

WIZUALIZACJE
Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Rynek pierwotny nieruchomości we Wrocławiu charakteryzuje się wysoką dynamiką. Nowe domy cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. Apartamenty z tarasami widokowymi szybko znajdują właścicieli. Zwłaszcza takie, które są wykańczane w podwyższonym standardzie, w zielonej, spokojnej okolicy. Gdy spojrzymy na oferty nowych domów, zauważymy, że nie ma ich zbyt wiele na terenie Wrocławia.

Nowa, atrakcyjna oferta, na którą warto zwrócić uwagę

Wielu klientów, którzy szukają odpowiedniej dla siebie oferty nowego domu, ucieszy fakt, że M3 Invest Sp. z o.o. Sp. k. startuje właśnie z drugim etapem inwestycji Potokowa Residence.
Materiały inwestora
Klienci pewnego czasu szczególną uwagę zwracają na dostęp do własnego ogrodu. Potokowa Residence II to 11 okazałych domów w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku o powierzchni całkowitej ok. 140 mkw. Każda willa ma własny ogród. To niezwykle ważna część domu – spokojne śniadania na tarasie, rodzinne grille, czy odpoczynek na hamaku w otoczeniu zieleni, to tylko część pomysłów na wykorzystanie przydomowego ogrodu. To własny, intymny kawałek natury na wyciągnięcie ręki. 
Materiały inwestora
Domy szeregowe cechują niezwykle przemyślane oraz funkcjonalne układy pomieszczeń, które zapewniają przyszłym mieszkańcom wysoki komfort oraz swobodę aranżacji.

Możliwa własna aranżacja, indywidulany projekt

Dopasowanie domu do potrzeb przyszłych mieszkańców jest najważniejszym celem M3 Invest. Dzięki samodzielnej aranżacji np. wnętrza antresoli, można stworzyć indywidualny projekt. Wszystko po to, aby finalny efekt spełnił wszystkie marzenia właściciela domu.
Materiały inwestora
"Planując inwestycję starannie wybraliśmy lokalizację. Wiemy, że Potokowa Residence wybudowana na wzgórzu to wymarzone miejsce do zapewnienia beztroski, bezpieczeństwa oraz relaksu. Maślice słyną z zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu inwestycji znajduje się stadnina koni oraz trasy spacerowe nad Odrą. Las Pilczycki zapewni ochłodę w upalne dni, a most Rędziński niezapomniane widoki." – czytamy na stronie dewelopera. 

Wysokiej jakości materiały i wykończenie

Do wykończenia domów deweloper wykorzysta materiały wysokiej jakości, tak by gwarantowały bezproblemową eksploatację przez kolejne lata. Instalacja pod kominek, stylowy taras, bezpieczeństwo, na które zapewnić mają między innymi: czujniki dymu, rolety antywłamaniowe, instalacja monitoringu, instalacja alarmu, stylowe drzwi antywłamaniowe, to nie wszystko. Należy wspomnieć jeszcze, że nowe domy we Wrocławiu będą również energooszczędne. Deweloper wyposaży je w okna 3-szybowe PCV z termoizolacją, zdalne sterowanie ogrzewanie podłogowe w całym domu oraz piec kondensacyjny o wysokiej wydajności energetycznej. Nie zabraknie również systemu odzyskiwania wody deszczowej.
Położona w zielonej części Maślic – Potokowa Residence II, będzie cichym azylem, który zapewni miejsce dla spokojnego, rodzinnego życia. Gwarantuje to intymna, niska zabudowa, bliskość terenów zielonych oraz rzeki Odry, które razem tworzą wyjątkową przystań do życia, z zachowaniem wszelkich walorów związanych z miejską lokalizacją. 
Materiały inwestora
Z pewnością oferta przyciągnie uwagę wielu klientów, którzy planują przeprowadzić się do nowego domu. 
Już dziś warto przyjrzeć się tej inwestycji bliżej i dokonać rezerwacji. Na sprzedaż wystawione są domy o powierzchni nie przekraczającej 140 mkw., wszystkie mają w standardzie po 5 pokoi, ogród, taras, garaż, niektóre posiadają dodatkowy balkon.
Materiały inwestora
To wyjątkowa oferta domów rynku pierwotnego we Wrocławiu. Taras z takim widokiem na Most Rędziński, na rzekę Odrę – bezcenne!
Zdjęcia i wizualizacje są dostępne w galerii.
REKLAMA