Potokowa Residence II

Potokowa Residence II

Mieszkania/Wrocław/Fabryczna/Maślice/Potokowa 39-45
REKLAMA

O inwestycji Potokowa Residence II

Zgiełk miasta męczy i nie pozwala odpocząć po całym dniu spędzonym w pracy? Poszukujesz miejsca gdzie Twoi najbliżsi będą mogli bezpiecznie wypocząć w ogrodzie? Życzliwi sąsiedzi, dogodne życie... Potokowa Residence II to odpowiedź na potrzebę komfortu, bezpieczeństwa i prywatności. II etap awangardowego projektu Potokowa Residence został stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Kolejny etap kultowych domów w zabudowie szeregowej grupy M3 Invest powstaje w północno – zachodniej części Wrocławia – na Maślicach przy zbiegu ul. Potokowej i Ślęzoujście – jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Wrocławia – miejscu gdzie historia łączy się ze współczesnością.

Potokowa Residence II integruje awangardową architekturę z prestiżem luksusowych domów szeregowych. Na całą inwestycję złożą się 22 lokale, które zostały opracowane ze staranną dbałością o każdy detal, które mają zapewnić unikatową atmosferę jej mieszkańcom. Starannie dobrane, innowacyjne technologie są gwarancją wysokiego poziomu jakości życia. Przejrzystość formy oraz unikatowy design czynią, że osiedle Potokowa Residence jest ikoną stylu oraz esencją dobrego smaku.

DOWOLNOŚĆ ARANŻACJI
Dopasowanie domu do potrzeb przyszłych mieszkańców jest naszym najważniejszym celem. Dzięki samodzielnej aranżacji wnętrza antresoli można stworzyć indywidualny projekt, który spełni wszystkie marzenia.

WYSELEKCJONOWANE MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE
Nowoczesny oraz luksusowy dom wymaga szczególnego podejścia. Projektując go skoncentrowaliśmy się na materiałach wykończeniowych o najwyższej jakości. Pozwolą one przez długie lata cieszyć się z jego użytkowania.

NISKA INTENSYWNOŚĆ ZABUDOWY
Planując inwestycję starannie wybraliśmy lokalizację. Wiemy, że Potokowa Residence wybudowana na wzgórzu to wymarzone miejsce do zapewnienia beztroski, bezpieczeństwa oraz relaksu. Maślice słyną z zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu inwestycji znajduje się stadnina koni oraz trasy spacerowe nad Odrą. Las Pilczycki zapewni ochłodę w upalne dni, a most Rędziński niezapomniane widoki.

Domy w których chce się żyć!
Położona w zielonej części Maślic – Potokowa Residence II, to cichy azyl powstały jako znamienite miejsce dla rodzinnego życia. Intymna, niska zabudowa, bliskość terenów zielonych oraz rzeki Odry tworzą wyjątkową przystań do życia, z zachowaniem wszelkich walorów związanych z miejską lokalizacją. Potokowa Residence II to 11 okazałych domów w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku o powierzchni całkowitej ok 140 m2. Własny ogród to niezwykle ważna część domu – spokojne śniadania na tarasie, rodzinne grille, czy odpoczynek na hamaku w otoczeniu zieleni, to tylko część pomysłów na wykorzystanie przydomowego ogrodu. To własny, intymny kawałek natury na wyciągnięcie ręki. Domy szeregowe cechują niezwykle przemyślane oraz funkcjonalne układy pomieszczeń, które zapewniają przyszłym mieszkańcom wysoki komfort oraz swobodę aranżacji.

Opinie o Potokowa Residence II

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Potokowa Residence II
mdrwiega2
A tak wygląda dom podczas odbioru. Pełno usterek: zalania, krzywe ściany, pordzewiała blacha na dachu, zniszczenia okien i drzwi, zmiany materiałów względem standardu i wiele innych. Odradzam.
+1
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Potokowa Residence II
Maśliczaningość
Teren położony nieco wyżej niż wały przeciwpowodziowe. Piękne tereny do spacerów nad brzegiem Odry. Aczkolwiek trzeba wiedzieć, że w pobliżu znajduje się dawne wysypisko śmieci (wielkie wzgórze) z którego wciąż wydobywa się metan i jak dobrze zawieje to czuć smrodek. Obok jest także ranczo ze stadniną koni. I niestety najgorsze, składowisko odpadów do recyclingu (plastik), gdzie jakiś czas temu był "niespodziewany" pożar. Komunikacja miejska nie istnieje. Do najbliższego przystanku jest niezła wycieczka. To samo ze sklepami i restauracjami.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Potokowa Residence II
Jakub Zazula
+28
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA