Wrocław: Potokowa Apartamenty – M3 Invest ruszył z kolejnym projektem premium na Maślicach źródło: materiały inwestora

Wrocław: Potokowa Apartamenty – M3 Invest ruszył z kolejnym projektem premium na Maślicach

WIZUALIZACJE
Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Zielone patio, tarasy z widokiem na Odrę i ogrzewanie podłogowe w łazience – m.in. to wyróżni nową inwestycję wrocławskiego dewelopera przy zbiegu ulic Potokowej i Ślęzoujście. Oferuje ponad 30 mieszkań o metrażach do 76 metrów kwadratowych.
Spółka M3 Invest Sp. z o.o. wystartowała dzisiaj, 1 września, ze sprzedażą kolejnej inwestycji premium na wrocławskich Maślicach, przy ul. Potokowej 39-45. Ceny zaczynają się od 7 600 zł/mkw. Planuje ruszyć z budową na przełomie października i listopada. Projekt przygotowała wrocławska pracownia BCM Architekci Sp. z o.o.
Inwestycja powstanie w malowniczej okolicy, blisko tras spacerowych nad Odrą i terenu rekreacyjnego ze stawem – zwraca uwagę Małgorzata Śliwa, kierownik ds. sprzedaży M3 Invest. – Mieszkańcy już teraz z chęcią spędzają tam czas, a w przyszłości mogą liczyć m.in. na ławki, stoły piknikowe i ścieżkę pieszo-rowerową [o szczegółach pisaliśmy w lipcu – przyp. red.].
fot. Jakub Zazula

Podwyższony standard wykończenia nie tylko w mieszkaniu

Potokowa Apartamenty to budynek wielorodzinny z czterema kondygnacjami nadziemnymi (w tym antresola). Znajdują się w nim 33 mieszkania w metrażach 27-76 mkw. Część z nich jest dwupoziomowa, przynależą do nich tarasy (wykończone deską kompozytową) z widokiem na Odrę. Mieszkańcy mają do dyspozycji m.in. 29 miejsc parkingowych w garażu podziemnym, 8 stanowisk naziemnych i 12 komórek lokatorskich. Skorzystają też z windy, rowerowni i wózkowni.
Apartamenty zaprojektowano tak, by forma wynikała bezpośrednio z funkcji. To oznacza, że wybór jest szeroki, a nabywcy będą mogli w maksymalnym stopniu wykorzystać dostępną powierzchnię – wyjaśnia Małgorzata Śliwa.
REKLAMA
Deweloper przewidział podwyższony standard wykończenia nie tylko mieszkań, ale i części wspólnych. W pierwszym przypadku chodzi m.in. o instalację klimatyzacji (w salonie) oraz alarmu (w każdym lokalu), ogrzewanie podłogowe w łazience, rolety elektryczne we wszystkich oknach, videodomofon oraz system smart home. Drugi obejmuje stację naprawczą rowerów, monitoring i energooszczędne oświetlenie części wspólnych, zielone patio, a także retencję wody opadowej (system automatycznego podlewania części wspólnych).
materiały inwestora

Dwa unikalne projekty

Budynek Potokowa Apartamenty powstanie w sąsiedztwie realizowanego już przez M3 Invest osiedla domów szeregowych Potokowa Residence. O postępach na jego budowie i szczegółach inwestycji pisaliśmy w lipcu. Oba projekty wiele łączy.
Przede wszystkim lokalizacja, która jest jednym z najważniejszych elementów decydujących o wyborze wymarzonego mieszkania – mówi Małgorzata Śliwa. – Podwyższony, luksusowy standard wykończenia, awangardowa architektura i przestronne tarasy z niesamowitym widokiem to kolejne elementy wspólne.
Więcej wizualizacji w galerii.
REKLAMA